SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A co mi tam- Spróbuje :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 99787

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bede sie powstrzymywal ja Dural nie bedzie nic do mnie pisal, Dural mam prosbe nie piszmy juz nic do siebie na forum oki?

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę , okoliczności są wyjątkowe, damy rade bo nie damy się skłucić, nie będziemy słuchać ludzi którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą to nie widzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok wyszalelismy sie i jest ok

masz soga na pojednanie nawet kurde ale sie mily zrobilem....

Bywam w BRAVO Bydgoszcz,często ,ZOOdiak czasami,komex wogóle,Speed raczej nie ,zentrum wiadomo selekcja wiec jak Cie obraziłem to wiesz gdzie mnie szukać!!!

Zmieniony przez - Duralas w dniu 2003-01-27 13:27:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17777
Dural nie poznaję kolegi....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz milosc czyni cuda podobno...

Bywam w BRAVO Bydgoszcz,często ,ZOOdiak czasami,komex wogóle,Speed raczej nie ,zentrum wiadomo selekcja wiec jak Cie obraziłem to wiesz gdzie mnie szukać!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
witaj Sandi fajnie ze Ci sie podoba skomentujesz na gg
Pozdrawiam

Uśmiechnij się!!! ...
i tak przeznaczenia nie oszukasz

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
jasne ze tak...


Sandi

"Potykając się można zajść daleko; nie wolno tylko upaść i nie podnieść się."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Dural... ja jestem sklonny do zakopania toporu wojennego... nie chce juz zasmiecac postu dla Spice ani dla nikogo innego... Pozdrawiam i odbijam SOG'a wbrew pozorom moze nie naliczyc bo juz chyba kiedys dawalem...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę , okoliczności są wyjątkowe, damy rade bo nie damy się skłucić, nie będziemy słuchać ludzi którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą to nie widzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ojojoj

tomazzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomazzo no i po co zasmiecasz post SpiceLady? Jest tu duzo za***istcyh fotek a Ty wklejasz takie glupoty... zaloz swoj wlasny post i tam klejaj te gowna... bo takie owlosione jajko jakos marnie wypada przy fotkach Spice... no chyba ze Spice to nie przeszkadza... Pozdrawiam...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę , okoliczności są wyjątkowe, damy rade bo nie damy się skłucić, nie będziemy słuchać ludzi którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą to nie widzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
widze ze sie dzieje dosyc duzo pod moja nieobecnosc
no i dural sie pogodzil z mbj
??
nie wieze (nawet soga dal )

nonono nie poznaje kolegi


-== Property of The International Muscle ==-
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrobiłęm zdjęcie dla ducha !!!

Następny temat

Do oceny (ale bez wrzucania)

WHEY premium