SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A co mi tam- Spróbuje :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 99783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
Fajni z Was ludzie- powiem szczerze! Podoba mi sie tu! Wodór to bedzie CKM a nie Playboy heheheh

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok przepraszam i powiem jestes piękna niczym Spice lady <ale b.Spears i tak mi przypominasz> ehheheh sorry po raz drugi wybacz. Wrzuc jeszcze jakies fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
wrrrrrr...
Mam w sumie mam jakas fotke na kompie ale dosyć starą apoza tym jak zwykle okropna kopia, to przez aparat, zreszta boje sie bo fotka na serio jest tragiczna mało mnie na niej widac i nie chce zostać wygwizdana. Niedługo zaczne przerabiać cyfrowy. mój obecny jest do bani.

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proszeeeeeeeeeeeeeeeee moze byc zdjecie stare i złej kopii ale wazna Ty jestes slicznotko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
NO dobra... raz sie zyje, nie lubie tego zdjecia, prosze o wyrozumiałosc sorry za jakosc. Słabo mnie widac ale stoje tam tam daleko na plazy w panterkowym stroju.

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276


"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
To Ty tam leżysz po prawej stronie ???

BRUTUS

Zmieniony przez - brutus w dniu 2002-10-31 22:18:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moge byc szczery??? Gdybym był Twoim facetem nie skapił bym ani grosza na najlepszy aparat by wszytskim pokazac jaka jestes piekna. No i widzisz nie myliłem sie, jakosc *** ale Ty po prostu... zakochałem się. Masz zaj*** figurke i całokształt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10032 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59628
Brutus buhahahahahahahah
Burg ja ledwo widze na tej fotce czy Ona ma stanik a Ty widzisz jej piękną figure i cośtam jeszcze ?

Moderator działu Komputery
Jeżeli potrzebujesz sterowniki przyciśnij na napis w prawym dole mojej wypowiedzi.

hrhr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podniecił się


"r.h. m. i t."


Hearing a Music is Just like Seeing the Colours of Trance and Feeling the Power of Ac!d

..::H:y:p:e:r:S:p:e:e:d::..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrobiłęm zdjęcie dla ducha !!!

Następny temat

Do oceny (ale bez wrzucania)

WHEY premium