SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A co mi tam- Spróbuje :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 100138

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kmiocie ty jeden hamBURGerowy...mam twoje zdanie i inne sprawy w glebokim powazaniu!!!

A to zdjecie to bylo robione w obzoie auszwic komander???Anoreksja i bulimia do kwadratu

Gdybym miał full PLN'ów ale bym szalał...cykl za cyklem Eee szaleje ZiP zIp,cykl cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
neichce mi się znowu kasować wiec przestań

...::: MoD MoDoW :::: PaN I WlAdCa WaSzYcH ZdIeC :::...

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie musze wszystkich lubic...

Gdybym miał full PLN'ów ale bym szalał...cykl za cyklem Eee szaleje ZiP zIp,cykl cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
niemusisz

niemusisz tez robic boruty

...::: MoD MoDoW :::: PaN I WlAdCa WaSzYcH ZdIeC :::...

zycie jest walka... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tak nie jest nie lubie...

Gdybym miał full PLN'ów ale bym szalał...cykl za cyklem Eee szaleje ZiP zIp,cykl cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
Termitek nie mieszaj w to boruty

Dragon Ball Z jiu-jitsu

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
boruta jest homonimen i ma wiele znaczen

a kolegi boruty niemam zamiartu w to mieszac

...::: MoD MoDoW :::: PaN I WlAdCa WaSzYcH ZdIeC :::...

zycie jest walka... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz juz mozesz sie ode mnie odczepić dural
nie masz mi czego zazdrościć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
O Dural widzę że koledzy powsiadali na ciebie i cisą, ja trzymam z tąbą boś z mojego miasta a i sog dla ciebie za fotki i dla SpaceLady :).

Kulturystyka naturalna nie obejmuje sterydów anabolicznych ani innych substancji szkodliwych dla zdrowia i opiera się na naturalnej zdolności organizmu do wysiłku, regeneracji i wzrostu.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hamBURGerze do japy


Gdybym miał full PLN'ów ale bym szalał...cykl za cyklem Eee szaleje ZiP zIp,cykl cykl
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrobiłęm zdjęcie dla ducha !!!

Następny temat

Do oceny (ale bez wrzucania)

WHEY premium