SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A co mi tam- Spróbuje :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 99749

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to i tak jest malo!ok 240 zl solar,150 brązer,3xodzywka bialkowa wpc 3x180zl,aminokwasy,glutamina to ponad 200,dojazd w 2 strony ponad 100,hotel ok 100,start 40 zl + jedzenie.

tomazzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ******le... to jest naprawde drogi sporcik...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


to jest moja fotka , z ogolnopolskiego turnieju wyciskania sztangi leżąc w Tarnowskich Górach , na szatndze mam zaledziwe 132 kg:)nawet nie wygląda na tyle co?.Ale muszę wam powiedzieć że wyciskanie na zawodach rożni sie od takiego tam cisnięcia na siłce.Jest 3 sędziów akurat na fotce ich nie widac jest 2 po bokach i jeden główny koło lampek.Trzeba na komende podnieść ciężar,potem opuscic,przytrzymać na klacie i płynnie wycisnac i nie odłozyć na haki lecz wyprostować ręce i an komende odłożyć.Także osoba cisnaca na siłce mozespokojnie odjac od sewgo maxa z 10 kg aby wycisnac poprawnie cieżar.

tomazzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Tutaj macie publikę powiem wam że organizacja była wspaniała.Tylko troszke zawody długo trwały.Było wiele kategori wagowych i kobiety też startowały.

tomazzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


tutaj widać dokladnie sedziego głównego on ma decydujacy głos w sprawie zaliczenia lub spalenia podejscia.a wyciska pan Zbigniew Merlak z Gdańska dzięki któremu wystartowałem na tych zawodach,na sztandze o ile pamieatm 160 kg.

tomazzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


a to fotka z rozgrzewki,do niej byla osobna sala z kilkoma ławeczkami i wodą mineralna:)na sztandze mam 100kg zrobilem serie 10 razy i poszedlem na sale cisnąć.

tomazzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3600
No to ja także chciałbym sie dołączyć do powitania pieknej panie Spajs Refleks to ja mam, ale lepiej późno niż wcale A co do tego ciecia Burga to powinien sobie zmienić nika na BURAG, bo koleś ma nieźle nasrane we łbie. A teraz bede obdarowywał MbjBrian i Karoool łapcie za poczucie humora i te perwersy, no i może jescze Świniak, no i Dural łap za objeżdżanie tego Buraga, no i Spajs łap za całokształt No i może jeszcze sie pan Cichy załapie za trzymanie renki na pulsie i zaprowadzanie porządku. To narazie na tyle A co do posta to przeczytałem całego i troche mi to zajeło

" 3 iks el na salony wokół ulizane ziomy i gadka którego ojciec wyżej postawiony, ja lekko znietrzeźwiony tylko sie przyglądam, jak moi towarzysze polują na pieniądzach, dla mnie bomba byle by pełno w kiermanie, kiedy nikt nie patrzy ktoś ma pozamiatane, nie to żebym był draniem takich tu niema, za to jest to co w łapy pcha się na takich imprezach...."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
3xl satry ty to masz refleks (pewnie w szachy grywasz )


-== Property of The International Muscle ==-
-== Bodybuilding - Jedyne co mi z zyciu wychodzi ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
3XL ja równiez witam i odzwdzieczam sie sogiem na zachete
za tydzien wkleje pare nowych fotek....

Uśmiechnij się!!! ...
i tak przeznaczenia nie oszukasz
-Usmiecham się

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3XL NIE DALES SOG'A
ALE I TAK DZIEKI ZA DOCENIENIE MOICH ZBOCZEN
TOMAZZO A TY NIE MOGLES ZROBIC SWOJEGO POSTA? WIECEJ LUDZI BY GO ODWIEDZALO I WOGOLE...
SPICE CZEKAMY NA FOTKI... MOZE JAKIES TOPLES ALBO W STROJU Z LATEXU Z PEJCZEM W DLONI W BUTACH NA WYSOKIMMMMMMM OBCASIE HEHE

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrobiłęm zdjęcie dla ducha !!!

Następny temat

Do oceny (ale bez wrzucania)

WHEY premium