SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A co mi tam- Spróbuje :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 99924

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
A ja zjadlem na kolacje 3 parowki z serem zoltym i majonezem,wczoraj jadlem pizze,a mialem robic kratke na brzuchu

Pozdrawiam.

TEXT MIESIACA:
"Miałem w ręku tablety antykoncepcyjne,podobno laski strasznie po nich tyja,czytałem skład to jest tam dużo hormonów,mozescie to brali?"
TEXT MIESIACA 2:
"hcialbym sie dowiedziec ile by mi w przybliżeniu poszlo po 3 bombach deki??????czy lepiej oplaca brac sie omka?????slyszlem ze po dece jest malo skutkuw ubocznych ale nie jest taki silny ja omek?????czy to prawda??????slyszalem takze np.ja waze 68kg to jak bym wziął 10 bomb deki to bym byl jak "smok"??????"

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol i Zabawa

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja wlasnie w ramach swojej diety, po kolacji spijam kefir sokulski 0%

Ja tam jak jem pizze... ostatnio jadlem jakas kupowana mrozona... to pocieszalem sie ze w 100 gramach produktu bylo 10 g bialka... na tluszcz nie patrzylem

W sumie to mi przydalo by sie troche tluaszczu

Pozdrawiam ALL

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A MI SIE CHCE ZYGAC JAK ZNOWU WIDZE TEGO POSTA NA TOPIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
acid trzeba bylo golonki z frytkami i piwem nie jesc
mbj tluszcz w pizzy to jeszcze nic,najgorsze jest to ciasto,same ww proste nic wiecej,w kefirze zreszta tez chyba jest laktoza,ale nie wiem.

Pozdrawiam.

TEXT MIESIACA:
"Miałem w ręku tablety antykoncepcyjne,podobno laski strasznie po nich tyja,czytałem skład to jest tam dużo hormonów,mozescie to brali?"
TEXT MIESIACA 2:
"hcialbym sie dowiedziec ile by mi w przybliżeniu poszlo po 3 bombach deki??????czy lepiej oplaca brac sie omka?????slyszlem ze po dece jest malo skutkuw ubocznych ale nie jest taki silny ja omek?????czy to prawda??????slyszalem takze np.ja waze 68kg to jak bym wziął 10 bomb deki to bym byl jak "smok"??????"

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol i Zabawa

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spice-bede teraz sie wyrazał ogolem zeby Dural nie pomyslał ze do Ciebie sciemniam ale chciałem ci zwrócic uwage ze przypominasz mi kogos ;-0 a dokłandnie taka jedna wokalistke,bardzo sexy- pania Lopez. wtedy jak widziałem Cie dosłownie przez 5 min w Bravo doszedłem do takiego wniosku.
Dural---->respect tylko chciałem to napisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BurGhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] Nie no koles za poprawienie humoru)) HEHEHEHEHEHEHE Ale jaja... przysiegam... wez looknij na moje foty i powiedz czy nie jestem podobny do Eminema Hehehe, ten tekst mnie rozbroil ****a no... teraz juz wiem ze jak sie ma z***any humor rano, to trzeba wejsc na SFD i przeczytac jakas glupawa wypowiedz Nie no koles za poprawienie humoru)) HEHEHEHEHEHEHE Ale jaja... przysiegam... wez looknij na moje foty i powiedz czy nie jestem podobny do Eminema Hehehe, ten tekst mnie rozbroil ****a no... teraz juz wiem ze jak sie ma z***any humor rano, to trzeba wejsc na SFD i przeczytac jakas glupawa wypowiedz Nie no koles za poprawienie humoru)) HEHEHEHEHEHEHE Ale jaja... przysiegam... wez looknij na moje foty i powiedz czy nie jestem podobny do Eminema Hehehe, ten tekst mnie rozbroil ****a no... teraz juz wiem ze jak sie ma z***any humor rano, to trzeba wejsc na SFD i przeczytac jakas glupawa wypowiedz[img]../../buziaki/31.gif" alt="" />) POZDRAWIAM ALL i łowce sobowtórów BURG'a

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
buahahahahahahahahahhaahhahahaha brian masz racje, chyba nie ma lpeszego sposobu na poprawienie humoru, teraz tylko czy burg ma tak naryte w Bani czy trakuje mało powaznie to forum.
burg dała bym Ci soga za głupote ale za duzo czynnosci musiałabym wykonac

Uśmiechnij się!!! ...
i tak przeznaczenia nie oszukasz
-Usmiecham się

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spices wszystkego naj naj naj z okazji Św.Walentego


tomazzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276


dzieki tomazzo i wzajemnie,
a to Serducho dla .....
Pozdrawiam
Spice

Uśmiechnij się!!! ...
i tak przeznaczenia nie oszukasz
-Usmiecham się

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
Ludzie dzisiaj Walentynki,wszyscy powinni sie kochac ,a Wy sie klocicie.Dolaczam sie do zyczen dla Oli i innych dziewczyn

Pozdrawiam.

TEXT MIESIACA:
"Miałem w ręku tablety antykoncepcyjne,podobno laski strasznie po nich tyja,czytałem skład to jest tam dużo hormonów,mozescie to brali?"
TEXT MIESIACA 2:
"hcialbym sie dowiedziec ile by mi w przybliżeniu poszlo po 3 bombach deki??????czy lepiej oplaca brac sie omka?????slyszlem ze po dece jest malo skutkuw ubocznych ale nie jest taki silny ja omek?????czy to prawda??????slyszalem takze np.ja waze 68kg to jak bym wziął 10 bomb deki to bym byl jak "smok"??????"

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol i Zabawa

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrobiłęm zdjęcie dla ducha !!!

Następny temat

Do oceny (ale bez wrzucania)

WHEY premium