SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A co mi tam- Spróbuje :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 99737

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mozna nazwac kobiete przyjaciolka? Ja tego nigdy nie zrozumiem... przeciez przyjeciela trzeba wlasnie rozumiec, rozumiec jego problemy itd. a zadnej kobiety, zadnem facet NIGDY nie zrozumie... bezsens... ja bym chyba dostal po***ania zmyslow gdybym szukal przyjazni u jakiejs Pani... Burg i powiedz mi ze jak juz sie tak przyjaznicie i ona Ci sie ciagle podoba... to nie "slinisz sie" na jej widok? Bo w to juz nie uwierze...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
Zdarzaja sie wyjatki,mam taka kolezanke,z ktora gadam o wszystkim, taka mozna powiedziec "kobieta kumpel",ale ona wogole jak byla mala grala w noge z chlopakami ,a dzisiaj tez przebywa tylko w meskim towarzystwie,a dziewczyn jak sama mowi nie lubi i nie jednej przywalila w gebe Mozna sie przyjaznic z typowo kobieca i atrakcyjna kobieta,ale nie ma co ukrywac ze meskie mysli nie koncza sie tylko na przyjazni,gdy sie przebywa w jej towarzystwie

Pozdrawiam.

TEXT MIESIACA:
"Miałem w ręku tablety antykoncepcyjne,podobno laski strasznie po nich tyja,czytałem skład to jest tam dużo hormonów,mozescie to brali?"
TEXT MIESIACA 2:
"prosze napiscie mi czy białko jest sterydem bo pewnien pajac wlasnie wmawia mi ze to steryd"

___I am as cold as icE___
Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol i Zabawa

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jeszcze nie spotkalem kobiety ktorej moglbym zaufac w 100% a wlasnie na tym moim zdaniem polega przyjazn... dla mnie to slowo ma zbyt duza wartosc i nie umiem nim szastac na prawo i lewo... chyba dlatego nigdy jeszcze NIKOGO nie nazwalem swoim przyjecielem... mam za***istych kumpli, jeszcze fajniejsze kolezanki, ale to za malo na przyjazn... kiedys kto madry powiedzial :cyt." Jak mozna zaufac komus- kto krwawi co miesiac i nie umiera..."

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spice tez grała w noge w podstawówce, widziałem fotki. Mbj-brian widocznie nie spotkałes jeszcze prawdziwego przyjaciela, a wiesz co zbliza do siebie ludzi?- wspolne przezycia Ta kobieta wyciagnela mnie z dołka a jedyne czego osmieliłem sie dotknac to jej reka i moze mi kts zarzucic ze Ona jest panna lekkich obyczajów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
Burg nie słodz juz brat nie moze podłaczyc tego sprzetu do kompa, odezwij sie jutro rano bo dzis mnie nie bedzie
no nie Sportowe Forum!!!! przeradza sie w Bravo albo inne inteligentne czasopismo.
Sorry koledzy ale spojrzcie sami na siebie, czy wszyskie kobiety sa takie złe??? Co dostaja kobiety w zamian za wiernosc?? - FIGE!!!!<cichy bez urazy > mówiecie ze jestesmy szm*** a sami walicie laske w rogi jak sie tylko da i jak ta sobie znajdzie normalengo trzeba ja osmieszyc dobry sposub ale dziecinnny.
Jest tu zdecydowanie za mało kobiet gdyz zaczynacie najezdzac na kobiety jak na swinie hehehe. Kiedys mówiło sie ze plec piekna jest słabsza- bzdura my nie wypłakujemy sie na forum i nie roztrzasamy zycia prywatnego tylko zeby komus na złosc zrobic. Oceniajcie dziewczyny dopiero wtedy gdy dojrzycie wady w sobie.
Pozdrawiam

"Ubung macht den Meister"...
...aber Liebe macht den Konig!

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
Qrfa nie rozumiem o co tu chodzi
soul napisal ze znal laske co przekrecala kolesia potem mbj tez cos podobnego napisal a burk co tu chrzani wogole wyjete z kontekstu burg wogole nie kumam przed kim prubujesz sie tlumaczyc przeciez nikt cie o nic nie oskarzal
lol

-== Property of The International Muscle ==-
-== Bodybuilding - Jedyne co mi z zyciu wychodzi ==-
-== tak wyglądam https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69046 ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
Spice nikt nie mowil o wszystkich kobietach,a tym bardziej nie mowilem o Tobie (przeciez Cie nawet nie znam i nigdy nie bylem w Bydgoszczy ).Sorry,zapomnialem ze autorka postu jest kobieta i mogla to zle odebrac,a ztego co wiem to w tym poscie nie bylo nawet slowa o sporcie .FIGA skasuj moja wypowiedz o przygodzie ze szmata jak mozesz.
Lyknalem sobie wlasnie pierwszego kapsa mocniejszej Thermy i mam niezla jazde,na treningu bede mial kopa cos czuje.

Pozdrawiam.

TEXT MIESIACA:
"Miałem w ręku tablety antykoncepcyjne,podobno laski strasznie po nich tyja,czytałem skład to jest tam dużo hormonów,mozescie to brali?"
TEXT MIESIACA 2:
"prosze napiscie mi czy białko jest sterydem bo pewnien pajac wlasnie wmawia mi ze to steryd"

___I am as cold as icE___
Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uff.... Przeczytałem cały ten post i powiem jedno: działo się tu niemało:) Normalnie lektura tego postu mogłaby zastąpić niejednej babci "Mode na sukces"....


--------------------------
w BOGU moja siła!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic z tego nie rozumiem,chyba trzeba przeczytac 90 stron z tego postu.

Ps.pozdrawiam pania z Bydgoszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
******lenie o Szopenie... Spice - Soul ma racje w tym poscie nie ma nic o Sporcie... racja - nie wolno wszystkich kobiet wzucac do jednego worka...
ale to Wy same wyrabiacie sobie taka opinie... co druga to (...) Ja nigdy bym swojej kobiety nie zdradzil - szczegolnie gdybym ja kochal... nie ma nawet takiej mozliwosci... za bardzo pragne tej ukochanej zeby ja pozniej zdradzac... i po drugie to kto tu sie wyplakuje na forum? Ehm...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrobiłęm zdjęcie dla ducha !!!

Następny temat

Do oceny (ale bez wrzucania)

WHEY premium