SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AKCJA PAJACYK- pomóż głodnym dzieciom

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
link w podpisie sobie zrobilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10790
Już dziś kliknąłem i to.................. 3 razy. Nie chce się chwalić ale chyba znalezłem sposób co zrobić, aby jak się klika 2 i inne razy żeby nie wyskakiwał napis:

Już dzisiaj kliknąłeś!
Pamiętaj, odwiedź nas jutro!

Czyli jeżeli on nie wyskakuje to 5gr się nalicza!!! Nie wiem czy mogę pisać publicznie o takim sposobie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
no dawaj czlowieku

pomagasz w ten sposob dzieciom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10790
OK A więc tak mam dwie przeglądarki Explorer 6.0 i Mozilla(z niej korzystam). Gdy klikam na pajacyka oddaję głos. Zamykam wszystkie okna następnie prawym klikam na ikone Explorera WŁAŚCIWOŚCI i wchodze w Ogólne i klikam Usun pliki Cookie następnie Usuń pliki i zaznaczam fajkę, i usuwam całą historię. Następnie wchodze w zakładke ZAWARTOŚĆ i w Wyczyść stan SSL, następnie w AUTOUZUPEŁNIANIE(czyszcze formularze i hasła)... Dobra z Explorerem koniec.

Teraz Mozilla
Włączam przeglądarkę, w chodzę u góry w zakładkę Narzędzia, następnie Opcje a w opcjach na zakładkę PRYWATNOŚĆ a potem WYCZYŚĆ WSZYSTKO(ważne jest aby wszystko było zaznaczone co się da tzn. Historia, Ciasteczka, Pamięć podręczna) Gdy to wszystko robię wyłączam i włączam Mozille wchodze na PAJACYKA klikam i się zalicza.

U mnie ten sposób działa. Wydaje mi się że trzeba przy tym mieć Mozille, może niech ktoś spróbuje z samym Explorerem



Aha jak o takich rzeczach nie można pisać to przoszę usunąć.

Zmieniony przez - koks127 w dniu 2006-04-14 19:45:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
wiecie co ten sposob działa SOG !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
ja kliknąłem rano i teraz i zaliczyło ale wiecej chyba nie bedzie jak kazdy bedzie dwa razy dziennie wchodził bedzie dwa razy wiecej obiadów
na kazdej przegladarce mozna trzeba zainstalowac jeszcze opere hehe

Zmieniony przez - Artoor90 w dniu 2006-04-14 20:27:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Ciekawe, czy na neostradzie po zmianie IP (bo w końcu dynamiczne jest) też będzie naliczać parokrotnie. Póżniej/jutro wypróbuję.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Brać sie do roboty bo od kąd istnieje ten post to liczba kliknięć maleje

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Klikam a mi juz nie balicza


saib elyta:O gratuluje:*

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
Zaraz wypróbuje program 'Hide IP'


Działa, bardzo prosty do obslugi program!
http://www.soft32.com/download_80942.html
po każdym kliknieciu wybieramy 'Change Proxy' i klikamy w pajacyka, znowu zmieniamy i tak dopóki nie skończy nam się 3dniowa licencja na program :P



Zmieniony przez - Szarek w dniu 2006-04-14 22:50:00

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy urosne?!? Podnoszenie ciężarów! ! !

Następny temat

Czy urosne?!? POdnoszenie ciężarów! POMOCY!

WHEY premium