SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AKCJA PAJACYK- pomóż głodnym dzieciom

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
nie musisz odbijać
Ważne abyś klikał

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-04-23 12:04:11

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9129
Dobrze, ze ten post jest podwieszony :D. Dzieki temu jak sie wchodzi na sfd to od razu widac i wtedy jak wczesniej zapomnialem to od razu sie poprawiam i klikam :D.

Pozdro

...Legends May Sleep, But They Never Die...
www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 527 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2524
Z szacunkiem odnosze sie do Waszej checi pomagania potrzebujacym ,ale czy Jestescie przekonani, ze te pieniadze posluza nakarmienu glodnych?

Przeciez najpierw musi sie z nich fundacja utrzymac, oplacic pensje, biura, telefony, komputery , samochody a dopiero na samym koncu , MOZE powtarzam MOZE zostanie nakarmione glodne dziecko.

bzykam bo lubie
NON OMNIS MORIAR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9129
Balik mam nadzieje, ze cala kasa o ktorej pisze na stronie pajacyka (5gr/klik) jest przeznaczana dla dzieci. Nie mozna tego wiedziec na pewno, ale wydaje mi sie, ze jest to juz po odliczeniu kosztow prowadzenia dzialalnosci.

No ale tak czy inaczej nic nie tracimy klikajac, to nic nie kosztuje, a na pewno dzieci cos dostaja, bo gdyby tak nie bylo juz by byl szum wokol tego.

Pozdro

...Legends May Sleep, But They Never Die...
www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
coś napewno idzie... liczy sie dobre serce i chęć pomocy.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 527 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2524
Fundacja to jeden ze sposobow omijania podatkow w naszym kraju. Mnie jakos nie przekonuje twierdzenie , ze cos tam idzie lub ze jak oni mowia, ze daja to daja.
Kiedys dawalem odstawiac wozek przed marketem takiemu jednemu starszemu panu twierdzil, ze jest glodny - zabieral sobie te 2 zl. On do dzisiaj tam sterczy.W godzine zarabia 20-30 zl.

bzykam bo lubie
NON OMNIS MORIAR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9129
Balik no jasne, ze oni w ten sposob omijaja podatki, ale powiem szczerze, ze ja wiedzac wolalbym caly moj podatek dac wlasnie glodujacym dzieciom niz panstwu.
IMO pajacyk jest tak znany, ze watpie szczerze, zeby ktos na tym robil kase i dzieci nic nie dostawaly. Oczywiscie moge sie mylic, ale tak jak napisalem wczesniej mnie nic nie kosztuje klikanie na pajacyka wiec to robie.
A tak BTW to o co Ci chodzi z tym dziadkiem co odstawia wozki przed supermarketem?

...Legends May Sleep, But They Never Die...
www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Idąc do większości supermarketów (hipermarketów) czynisz większe zło dla kraju, dla siebie niż dając wózek starcowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9129
Jarząbek: chyba sie pojawil jakis blad, pewnie wyslalismy odpowiedz w tym samym czasie, bo mi napisalo, ze moge edytowac Twoj post :). Oczywiscie nie zamierzam tego robic.

Pozdro

...Legends May Sleep, But They Never Die...
www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1055 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6277
nie rozumiem filozofii Jarząbka ale ok,

a kliknąc zawsze można

$$ Mafia Ślązaqf $$

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy urosne?!? Podnoszenie ciężarów! ! !

Następny temat

Czy urosne?!? POdnoszenie ciężarów! POMOCY!

WHEY premium