SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AKCJA PAJACYK- pomóż głodnym dzieciom

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 527 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2524
Racja!
;)

pozdrawiam

bzykam bo lubie
NON OMNIS MORIAR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1444
moze sie wtrace... podam przyklad kolejnego marketu ktory wyzyskuje ludzi:

Lidl w Bytomiu na strzelcow: (wiem stad bo pewna babka pytala sie o zatrudnienie):
Otoz sprawa stoi tak ze przed otwarciem Lidl nabywal kasjerki,magazynierow itd,znajoma przyszla do pracodawcy (ona jest na zasilku wys ok 500zł) zapytac o prace,no wiec dostalaby sie na kase i uwaga!! przez pierwsze 3 miesiace "o ile sie sprawdzi" (znajac zyce to nie) dostanie umowe na kolejne 3 miesiace ,z tym ze przez pierwsze miesiace dostanie na łape ok 300zł, kolejne 3 miechy 400 z groszami a po pol roku roboty dzwigna jej do jakos okolo 500zł !!! (dokladnych cen z groszami nie pamietam zreszta po co ) A ja myslalam ze najnizsza krajowa wynosi wiecej Niestety to prawda,babka raczej nie kłamała, poprostu wysmiala pracodawcę,powiedziala to co mysli i poszla do domu dalej bide klepac :-/

Life Is Beautifull :D:D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Nie ma co siedzieć w POLSCE!!
Robie wykształcenie i spiepszam z tąd jak najdalej...

I nie żal zostawiać mi ojczyzny lecz rodziny...

pzdr


Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-04-26 01:06:53

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Kolega ze studiów dostał propozycję parcy w biurze projektowym w Anglii. Nie jedzie. Inny kolega (właściwie przyjaciel) za to pojechał bez propopozycji do Szwecji. Róźnie się losy układają. Ale każdy jednak woli dobrą roboteę w kraju niż za granicą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
panowie troche zbaczacie z głownego tematu

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Jarząbek tylko tu jest problem znajdz dobrą robote w kraju która będzie w pełni Cie satysfakcjonować... ojj cięzko...
Ale niestety nie liczy się teraz wiedza, umiejętności, praktyka tylko znajomości...


pzdr

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
panowie zakonczcie juz ten temat chcecie o tym pogadac to zalozcie nowy gdzies w po silownii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
stary wyluzuj...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mi to nie przeszkadza ale poprostu niepotrzebny syf sie w temacie robi co to za problem zalozyc taki temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
dobra koniec tematu...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy urosne?!? Podnoszenie ciężarów! ! !

Następny temat

Czy urosne?!? POdnoszenie ciężarów! POMOCY!

WHEY premium