SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michail pomoz!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
Cze!Trenowalem do tej pory 5,5 raza w tygodniu (11razy w ciagu 2 tygodni),teraz chce zmniejszyc sobie intensywnosc treningu do 3 razy w tygodniu.Jak ulozyc sobie plan,aby nie stracic na sile?Chodzi mi o czas odpoczynkow i ilosc powtorzen(w tym samodzielnych i wymuszonych w danej serii,a takze o ilosc tych ostatnich w danym cwiczeniu)Prosze o jakies sensowne rady/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Powiem tak-cykl siły na 3 dni-będzie ciężko-musiałbyś się skupić na podstawowych ćwiczeniach-tylko.
Może :
1-nogi+brzuch
2-wolne
3-klatka+barki+trice
4-wolne
5-plecy+bice
6,7-wolne
???

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Opisz\ ten trening i co osiągnąłeś nim?

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Slownie piec i PÓŁ(???) raza w tygodniu??? Jak to PÓŁ ??? bo nei za bardzo rozumiem.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No 11 treningów na 2 tygodnie

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
Od razu mowie ze nan nogi zlewalem,na brzuch tez...Cwiczylem systemem klata+grzbiet,bic+trc,barki+nogi(jesli mi sie chcialo)Co osiagnalem?Niezla mase (95kg) i sile (ponad 130 na klate,zaczynalem od 70,bic robie sztagielkami po 27 kilo,po 6 powtorzen kazda reka) Moj trening byl na prawde intensywny.A cwicze dopiero >1,5 roku<.Steosowalem kreatynke,czasami bialko,bez sterydow.Cwiczenia tez mam podac(i serie)???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
Dobra,postanowilem rozpisac sie troche bardziej
Po kolei:
(w - ruchy wymuszone,podaje w nawiasach)
Klata:
lawka prosta:11 razy 100kg,6razy 110kg,5razy 120kg (3w),4razy 125kg(3w),4razy 130Kg(4w)
skos dodatni:12 razy 70kg,8 razy 80kg,6 razy 90kg(2w),5razy 90kg(2w),5razy 90kg(3w)
butterfly(nie moge podac obiazen,maszyna):12,10,8,6,6 w ostatnich 3 seriach ruchy wymuszone z partnerem,po 2w
maszyna do wyciskania:12,10,8,8,8 w ostatcih seriach ruchy w.

Grzbiet
wyciag poziomy:12,10,8,6,6 3 ost. serie z dobijaniem mniejszym ciezarem
wyciag pionowy:12,12,8,6(2w),5(2w)
To wszystko,nie lubie robic grzbietu
Obwod klaty 120,jak mierzylem-w profilu)

Bic
rozgrzewka sztagielki 19kg
Siedzac na lawce,ruchy naprzemianstronne:8,6,6(2w),5(2w) pierwsza seria sztagielki 25 kilo,reszta serii z 27-kilowymi
modlitewnik sztagielka:8,6,6(2w),5(2w) obciazenia 19kg,21kg,23kg,23kg
modlitewnik sztaga lamana:12,8,6(2w),6(2w) obciazenia:30kg,35kg,40kg (sztraga jako calosc)
wyciaga oburacz:8,6,6,6 w 3 ost.seriach dobijania mniejszym ciezarem

Tric
Wyciag,sciagania oburacz drazka:12,12,8,8,8
wyciag,(jakby to napisac?)sciagania ciezaru podchwytem jednoracz(chyba bedzie jasne 12,10,8,8,8 +dobijanie w ost.3 seriach
Francuz siedzac 12,10,8,6,6

Barki (lubie te cwiczenia)

Wyciskanie z tylu:12,10,8,6(2w),6(1-2w) obciazenia 80kg,85kg,90kg,95kg,90kg
suwnica z przodu:12,8-9,6(0-2w),5(2w),4(2w) obciazenia 80kg,90kg,100kg,100kg,100kg (sztanga nie schodzi ponizej linii czola,stad takie ciezary,ale barki ogolem zawsze mialem silne)
podciagania drazka do brody na wyciagu:12,10,8,8,8
unoszenie drazka przodem oburacz na wyprostowanych rekach(nie wiem jak to prosciej napisac) 12,10,8,6,6 2 ostatnie cwiczenia w superserii
czasami dobijam barki z przodu malym ciezarem(wtedy opuszczam juz sztage do klaty,aby rozciagnac barki,czasami robie wznosy bokiem 4 serie

Na nogi.Mhmmmmm... To roznie,nie mam jakich szczegolnych upodoban Moze Ty mi cos polecisz?Tak samo z brzuchem...

Ja sie napisalem,czy moglbyc pomoc mi ulozyc dosyc intensywny 3-dniowy plan,na podstawie mojego starego???

A tak na marginesie,mysle ze moj plan moze sie przydac wszystkim poczatkujacym,ktorzy chca szybko zwiekszyc mase i sile
Bez partnera sie jednak nie obejdzie.Sosuje zasade intuicji i czasami robie 6 serii,tak smao z powtorzeniami w danych cwiczeniach.Mysle ze terez bedziesz mogl bardziej cos doradzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11940
No rzeczywiście trochę się rozpisałeś hehe.

**** Nie odkładaj rzeczy na jutro, które możesz zrobić pojutrze ****

**** Nie odkładaj rzeczy na jutro, które możesz zrobić pojutrze ****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Nie wiem czy ten plan by sie przydal poczatkujacym. Bez nog i brzucha, poza tym to jest ciezki trening, wymuszone powtorzenia ( to juz bardziej dla srednio- i zaawansowanych). Dlatego polemizowalbym.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
Nogi mozna dowalic swobodnie do barkow,brzuch-dowolnie...Poczatukajcy prosza o plany,a ten jest wlasciwie gotowy moze niekompletny,ale zawsze to cos. Ciekwe co z Michailem,bo niedostaje powidomienia ze ktos wogole odpisal na tego posta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
A ja caly czas uwazam, ze to troche za ciezkie jak dla poczatkujacego.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ok-jestem-jak dla mnie nieco faktycznie nie tak z podziałem na grupy-np.klatka +grzbiet-ciężko.
No i progresja-raczej siłowa niż masowa.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pompki

Następny temat

Ile na biceps?

WHEY premium