SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACT naprawde działa :-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1959
to dla tych którzy nie są pewni czy "ten słaby/lajtowy itd. trening ACT to g***o i w ogóle do dupy.."

otóż nie..

wcześniej nie miałem żadego stażu na siłowni (czasami raz na tydzień na w-fie cośtam sie robiło haotycznie ) i podnosiłem 50kg. na klate max 4 razy.
ćwicze niecałe 4 tygodnie treningiem ACT tak jak należy.. i wczoraj sobie wziąłem 50 kg. i .. a cóż to ? 9 razy podniosłem
aż sam sie zdziwiłem że niby ten "lajtowy" trening poprawił mi siłe (wiem ze to nie rewelacja i będą tacy co sie z tego zbrechtają (kij im w oko :P) ale rezultaty widać tak ? )
nie mam już zakwasów w mięśniach po poszczególnych ćwiczeniach.. które jak zrobiłem wcześniej (3 powtórzenia)-odrazu zakwasy na 4 dni.. a teraz robie po 15 i nic

ludziki.. ten plan nie jest wcale do dupy moim zdaniem za***ista rzecz jak na przygotowanie organizmu do ćwiczeń yupi

pozdrówki

..::Dwa Koła... Jedna Pasja::..
..::Two Wheels... One Passion::..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Niejest zły... Jak się przykłądałeś do ćwiczeń i robiłeś je dobrze, poprawnie technicznie to masz efekty...

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
powodzenia w dalszych treningach

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1959
dzięki
a i pytanie mam... jeżeli skończe to ACT to moge sie odrazu brać za trening na siłe ? czyli duże ciężary, dużo serii i mało powtórzeń ? czy ile tych serii ma być ? bo gdzieś wyczytałem (wydaje mi sie że ktoś sie pomylił) że nawet 9 serii .. a może ktoś już połączył różne ćwiczenia.. tak przykładowo biceps (3xuginanie ramion ze sztangą stojąc, 3x uginanie ramienia podpartego o kolano - styl młotkowy, 3x uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku)

..::Dwa Koła... Jedna Pasja::..
..::Two Wheels... One Passion::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
heh... ja bez zadnego treningu... poprostu przychodzilem i robilem codziennie klate i do tego dorzucalem sobie cos... tak minol pierwszy tydzien. ale pozniej mi powiedzieli ze nie mozna robick laty codziennie wiec zmienilem to na co drugi dzien :) zaczynalem podnoszac 55 kg jeden raz. po trzech miesiacach takiego sobei cwiczenia podnioslem najwiecej 95 kg... na poczatku sila szybko idzie... tylko ze wiesz pozniej to ciezko... trzeba kombinowac z trenigami itd... ja teraz zacznynam cwiczyc na powazniej i do wakacji chce podniesc 110 :) sadze ze dam rade :) pozdro

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1959
w 3 miesiace 45 kilo "takiego zwykłego sobie wyciskania" ? najs..

też tak chce.. hehe

..::Dwa Koła... Jedna Pasja::..
..::Two Wheels... One Passion::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
crociet przyznaj sam ze na poczatku szybko idzie. Ja nie cwiczylem 3 miechy pod rzad. Cwiczylem 1 miesiac i jeden miesiac przerwy. Teraz mysle ze ten miesiac przerwy musial byc poniewaz chyba sie przetrenowywalem a trening ciagnolem na maxa. Drugi miesiac pocwiczylem i znowu miesiac przerwy. Trzeci miesiac pocwiczyclem i znowu miesiac przerwy. Zawsze jak przychodzilem po tym miesiacu odpoczynku to podnosilem wiecej na klate niz wczesniej. Teraz zaczynam cwiczyc regularnie do lipca. I foteczki wrzucam co 2-3 miechy. Wiec mozna bedzie loooknac :) pozdrawiam

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SNOWBOARD jakie cwiczenia???

Następny temat

Trening za 100 punktów

WHEY premium