SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W a Regeneracja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
Witam mam 10 Dźien A6W i mam do tego pytanie.

Jeżeli potzrebna jest regeneracja na Biceps Klate braki itd to musi być także regeneracja na Brzuch a podczas A6W jej nie ma bo co dzień ćwicze.

Może ktoś mi to wyjąsnij jak to jest z tą regeneracją.

Z góry dziękuje za odpis.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
Odświeżam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ćwiczysz tylko brzuch?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
Nie nie cwicze wszytko ale wszytsko się regeneruje a brzuch jak robie a6w to chyba się nie regeneruje ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
bo a6w to lekkie treningi poprawiające wytrzymalosci owych miesni, ktore sa przyzwyczajone do calodziennej pracy podczas poruszania sie, stabilziacj postawy etc...

osobiscie jesli chcesz zwiększyc mase miesniowa mm. brzucha polecalbym 2-3x tydzien 'ciezszy trening' owej partii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
Cięzszy czyli jaki co polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
przykladowo spięcia tulowia - powolne z przytrzymaniem w gornej fazie ruchu spiętych miesni i utrzymywanie tego spięcia caly czas- po 10-15 ruchach bedziesz czul 'palenie'
sklony boczne z hantlami,
'sklony do allaha'
brzuszki z hantelką za glową aby nie robic 30 ruchow tylko cięzsze np. 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1541
Jeżeli a6w jest łatwy to ja Św. Mikołaj jestem, jakies 95%ludzi co go zaczyna to nie kończy, chyba w a6w dozwolna jest jednodniowa regeneracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
witaj sw mikolaju widze ze podeszly wiek i ciągle mrozy blokuje ci receptory alfa adenergiczne i za malo insulinki sie wydziela przez co masz cukrzyce a co z tym idzie pogorszony wzrok, czy poprstu za malo czasu chodziles na jezyk polski

reżim treningowy zwiazany z systematycznością nie oznacza ze trening jest cięzki. z reszta jakbys zobaczyl cwiczenia jakie wypisalem np " z hantla za glowa aby nie robic 30 ruchow tylko cięzsze 10" itp. bys zrozumial ze chodzi o taka subtelna roznice jak np cwiczenie ramion z ciezarem pozwalajacym zrobic 30 ruchow, albo z takim pozwalajacym na zrobienie 10..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1541
Nie no zagiołeś mnie, ja się już nie odzywam.:P Na polski chodzę dużo i częśto tak aporpos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
widac...

zagiąłeś sie pisze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porusz swoje: barki, plecy, ręce, nogi - CAŁE CIAŁO!!!

Następny temat

Trening do oceny????

WHEY premium