SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

94Maly - Dziennik treningowy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dzięki za odp., najlepiej chyba będzie jak Lafay we wt będzie na 70%, jak na razie jest dobrze, nie jestem jakoś szczególnie zmęczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Po dzisiejszym treningu dość dobre samopoczucie, trochę za późno ćwiczyłem, ale musiałem nieplanowany wyjazd zaliczyć, każde ćwiczenie 6x14, oprócz C1, w dwóch ostatnich seriach było 13/11, no i w K2 po 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Każde ćwiczenie + jedno powtórzenie tylko C1 w miejscu stoi, w 3 serii jedno powtórzenie za to dodałem. Nutka motywująca:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dzisiaj Lafay na 70%, a w pt liczę na dalszy progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dzisiaj Lafay na 70%, a w pt liczę na dalszy progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
W następnym tyg odpuszczę Lafaya, z tego powodu, że jadę na zawody, i ten tydzień będzie lżejszy, żeby organizm był w pełni sił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Powodzenia! Co to za zawody ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Międzynarodowe, mój klub wystawia, masa osób znajomych przyjdzie więc się będę musiał postarać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Joł, to tym bardziej trzymam kciuki!
Daj znać jak poszło, albo jak będziesz miał możliwość to relacjonuj na żywo
Będą jakieś filmiki z Twoich walk na yt ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas wziąść sie za siebie !

Następny temat

Duży problem i porada

WHEY premium