SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

94Maly - Dziennik treningowy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Powodzenia!
Cóż, może i Ci się sprawdzi takie coś, ja do po prostu jestem przyzwyczajony do innego systemu
Zdecydowałem się jednak na odpuszczenie i nie pieprzenie się w jakieś półśrodki, może dzięki temu szybciej będę mógł wrócić (a cholerstwo boli dalej, choć na szczęście nieco mniej)

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Sam nie wiem jak to zadziała ale ja lubię tak pokombinować jak nie będę czuł dobrych efektów to pozmieniam, może za parę tyg będziesz mógł wrócić do treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
No i po zawodach, bez podium ale dobrze wypadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Graty!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Czy po treningu dobrze jest wypić któryś z tych koktajli(zarówno po Lafayu/innym treningu fizycznym jak i po sw[po których często wracam koło 21]):
1) 200 ml mleka
1,2 owoce (różne zazwyczaj zawsze inne)
250 ml jog. naturalnego
3 łyżki miodu (wolę bez miodu)
4 łyżki płatków owsianych/ kukurydzianych

2) 2 szklanki mleka
kefir lub jogurt naturalny
owoce

3) 1 litr mleka
banany
1 łyżeczka cukru

Z 3 przepisu od razu rezygnuję ponieważ nie używam słodzików/ cukru. Owoce do których zazwyczaj mam dostęp to:
jabłka, gruszki, banany, kiwi, porzeczki, maliny, pomarańcze, mandarynki, porzeczki, agrest, ananasy, brzoskwinie, orzechy. Oczywiście nie wszystko naraz, ale zawsze coś się znajdzie, najczęściej jabłka, gruszki, marchew też bym tam dorzucał. Ogólnie chodzi mi o to czy jak po treningu o późnych porach będę pił takie koktajle to czy nie zleje się tłuszczem za bardzo. Po każdym treningu chciałbym pić taki koktajl, mama obiecała zaopatrywać mnie w owoce, nauczyłem się obsługiwać blender więc są możliwości na urozmaicenie diety koktajlami.

Ps. Jak pozbieram do kupy mój sposób odżywiania do dam tutaj do oceny, nie jest to typowa dieta, chcę tylko wiedzieć czy dobrze się odżywiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Przyspamuj z tym pytaniem u Mrocznego, tak będzie najlepiej
Moim faworytem jest zestaw nr 1, a po zestawie nr 3 bym rzygał dalej niż widzę

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Ja po karate zestaw 2 a po Lafayu 1 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dzisiaj doszedł nowy sprzęt- uchwyty do pompek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Niestety teraz rzadko udzielam się na forum, powód- szkoła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Szkoła, oj szkoła :D

Walić szkołe, zostań ninja.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas wziąść sie za siebie !

Następny temat

Duży problem i porada

WHEY premium