SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 cwizen ktore sa zapomniane

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Najgorsze jest jak taki sezonowiec sie nazre jakiegos specyfiku i mase ma taka o ktorej ja poki co moge pomazyc, to jest najbardziej denerwujace .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
zadne z tych cwiczen nie jest zapomniane u mnie, tylko czekam na mozliwosc robienia pompek na poreczach

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
5.Opady tlowia ze sztanga:
Cwiczenie znakomite dla rozwiniecia dolnych partii miesniowych plecow oraz miesni posladkowych.To dzieki nim pojawia sie fantastyczna choineczka.

Hmmm jakoś nie mogę zrozumieć o jakie ćwiczenie chodzi :)

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Opady tlowia ze sztanga:
1.Stan pomiedzy stojakami od przysiadow tak aby gryf miec za soba.Nogi lekkim rozkroku na szer ramion
2.Uloz sztange za karkiem (tak jak przy klasycznych przysiadach)
3.Przy prostych plecach i lekko ugietych nogach w kolanach wykonaj opad tlowia do momentu gdy tlow bedzie pod katem prostym do nog,rownolegle do podloza.
4.Powoli wracaj do pozycji wyjsciowej. TO jedno powt.


Bardziej nie potrafie wytlumaczyc

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Chodzi tu o SKLONY TULOWIA ZE SZTANGA albo czasami tez zwane DZIEN DOBRY.

Tu jest ilutracja ---> http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm#14

Zmieniony przez - PLŚ w dniu 2005-08-21 17:03:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
PO ang GOOOOOOOOOOOO...D MORNIG



refresh

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2005-12-07 23:27:59

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1961
ja cwicze ponad rok i nie robie martwego bo ostatnio jak robilem i to malym ciezarem jakies 60 kg to potem mnie tak bolaly plecy ze dziekuje. Chodzi o to ze staram sie wykonywac poprawnie technicznie ale bez trenera nigdy tego dobrze nie wykonam, wiec odpuscilem. Zreszta od "zawsze" mialem krzywy kregoslup wiec pewnie dlatego mnie boli bo wydaje mi sie ze technika jest jednak dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Wiec popros moze bardziej doswiadczonego kumpla zeby cie nauczyl lub poprawil bledy jakie popelniasz.a ze cie plecy bola to nie musi swiadczyc o tym ze zle wykonywales cwiczenie.Jak po paru tygodniowej przerwie wykonujesz uginanie ramion ze sztanga to bicepsy na drugi dzien tez niemilosiernie bola.(co nie znaczy ze zle wyk cwiczenie.).Martwe ciagi nie sa cwiczeniami przyjemnymi ale korzysci jakie mozna z nich odniesc sa bardzo duze, wiec moje zdniae jest takie:nauczmy sie na poczatku dobrze wykonywac to cwiczenie a bedziemy czerpac z niego korzysci przez wiele wiele lat.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 191 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4668
Mimo wszystko należy robić MC, ba nawet po pewnym czasie nabierając doświadczenia i siły można próbować zarzutu na klatke piersiową, bo zastanówcie się - cokolwiek nie dźwigacie z ziemi zawsze używacie mięśni grzbietu. Ucząc sie precyzyjnie techniki MC nabieracie nawyku wstawania w prawidłowy sposób za co organizm podziękuje wam na starość.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1961
tylko mnie nie bolaly miesnie tylko plecy jako kregoslup
lordoza to nie jest nic przyjemnego i jednak nie wskazane bym robil martwy ciag
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenie na drązku...przy a6w ?

Następny temat

Wioslarz-jakie partie miesni na nim?

WHEY premium