SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5 miesięcy diety i ćwiczeń i nic :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
+ zmodyfikuj sobie cytat Obli na "na diecie najbardziej przydaje sie cierpliwość"

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Dzisiaj dzień czwarty mojej diety
Czuję się bardzo dobrze, byłam dzisiaj na siłowni, zrobiłam rowerek 25min i 35 min siłowych na ramiona, na spalone kalorie nie "paczyłam"

Jem tak jak zalecono, ale kurde, jedzenie nie sprawia mi już przyjemności [chyba, że jem w restauracji] bo nie jestem niestety najlepszą kucharką a do tego nie przepadam za mięsem, ale chcę wreszcie mieć normalną przemianę materii!

Ostatnio tez bardzo dużo czasu przesiaduję na forum i czytam, czytam, czytam :)

Ale nadal nie wiem jaka jest moja docelowa wartość kaloryczna i jakie proporcje BTW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dlaczego nie robisz silowego FBW, tylko same ramiona??? Poza tym dobrze, jakbys wpisywala cwiczenia, ktore wykonujesz na treningu+ ciężar/liczba serii/powtórzen w seriach. to samo z dietą. wklejaj w potreningu.pl zrzuty z miski z kazdego dnia, aby wiedziec, czy wszystko jest OK, bo inaczej takie prowadzenie dziennika nie ma sensu, bo w razie czego, nikt nie bedzie wiedzial co zmodyfikować

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Dzisiaj zrobiłam ramiona, bo myślałam, że lepiej się skoncentrować na jednej partii dziennie.

Zrobiłam 6 różnych ćwiczeń [ale nie wiem jak się nazywają :/] z maksymalnym dla mnie obciążeniem 4 serie po 12 powtórzeń.

Lepiej będzie jak zrobię np. 3 ćwiczenia na ramiona i 3 na nogi czy jak?

Jedzenie będę podawać na potreningu.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
najlepiej jak zaczniesz robic caly trening FBW. Splitem zajmują sie zaawansowani. Cwiczac tak bez ładu i skladu, pojedyncze partie- nic dobrego nie wyniknie, a mozesz sobie zdeformowac sylwetke. Poza tym taki trening jak robisz jest w ogole nieefektywny. tu masz taki, od ktorego powinnas zaczac https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_dla_początkującej_Lady_:_-t803543.html . z kazdym treningiem/serią robisz progres, czyli dokladasz wiecej ciezaru, nawet kosztem powtórzen. chodzi o to, abys sie namęczyla, a nie radośnie machała

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Żeby można to było ocenić, a nie tylko uwierzyć na słowo, to:

*ćwiczenia muszą być wg planu (zobacz dzienniki dziewczyn - codziennie informacja, czy było treningowo, czy nie, jakie ćwiczenia, ile serii, jakie obciążenie - często w formie tabelki, żeby było porównanie do poprzedniego treningu, bo musi być progres.

*dieta w potreningu.pl. zrzut codziennie, rozkład stały - wyliczyłaś sobie już dobrze. Masz te 120B/70-80T/100W (na poprzedniej stronie tak pisałaś?) i jedz sobie tak tylko z produktów dozwolonych

Wtedy dziewczyny będą dokładnie widziały, co robisz i będą mogły Ci pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Suuper!!! Dzięki, następnym razem tak właśnie będę ćwiczyła. Czy dodać mam do tego jakieś aeroby czy od razu siłowe?

Mam problem na potreningu.pl. Zalogowałam się, uzupełniłam dane, ale ciągle każe mi uzupełniać dane i nie zapisało mi całej rozpiski dnia co jadłam i co zjem :/ Kurza twarz. Spróbuję jeszcze raz póżniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
anisia25
Suuper!!! Dzięki, następnym razem tak właśnie będę ćwiczyła. Czy dodać mam do tego jakieś aeroby czy od razu siłowe?

Mam problem na potreningu.pl. Zalogowałam się, uzupełniłam dane, ale ciągle każe mi uzupełniać dane i nie zapisało mi całej rozpiski dnia co jadłam i co zjem :/ Kurza twarz. Spróbuję jeszcze raz póżniej.



Zobacz, co jest napisane przy treningu (treningi FBW dla początkujących - ja np. bardzo lubię AB by Obli) - zazwyczaj się dodaje aero po treningu, ale czasem nie ma na to siły. Rozgrzewka (kilka minut) przed treningiem (rozgrzewki też możesz znaleźć na forum).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Dodaję żarełko z dzisiaj, w sumie było 5 posiłków nie sześć, bo ten baton proteinowy był między lunchem a przekąską.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
czemu tak malutko kcal i ww??? III posilek to takie nie wiadomo co...nie jedz samotnie tl i ww- daj tu jakies bialko (mieso, rybke, jaja, strączkowe). warzyw jedz duzo, do wszystkich posilkow. min te 800g dziennie i nie licz ich w bilans !!!!!!!!!!!!!!! liczysz tylko korzeniowe, straczkowe, bo ziemniakow i kukurydzy ladies i tak nie jedzą, wiec o nich nie wspominam

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę być piękna

Następny temat

pani w obuwniczym_redukcja

WHEY premium