SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 lata na sucho

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 79
hah ;d no chcieliscie, macie ;p slabe i wcale nie zamierzam ich narazie poprawiac ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Powiem Ci, że nie wiesz co tracisz. Moim zdaniem nogi to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
SOG tak jak obiecywałem. Też miałem takie podejscie do nóg jak ty teraz nogi to moja słabość, jeszcze troche i proporcje złapie. mówimy serio rób nogi!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Moim zdaniem, jeżeli nie myślisz o startach i robisz sylwetkę wyłącznie dla siebie, to nie tyraj nóg jeżeli Cię nie interesują. Przecież to Twój wybór, siedzisz w tym już 4 lata i wiesz czego oczekujesz, tak więc nie ma co przekonywać. Moim zdaniem wcale takiej hiper tragedii nie ma, nie są chude jak u bociana, po prostu nie ma tyle dobrego mięśnia.

Zmieniony przez - Nalas w dniu 2010-11-26 16:17:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
dajcie spokoj z tymi nogami, wszedzie tylko "rob nogi" i tak w kolko, nie kazdy lubi miec kopyta jak u słonia. Fajna sylwetka ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8258
noo jestem pod wrażeniem, że przez te 4 lata nie sięgnąłeś po żadną odżywkę. Jesteś chyba jednym z nielicznych. SOG jak najbardziej się należy. Życzę dalszych przyrostów bez suplementacji ;) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1517
Respekt za to że na sucho , SOG za sylwetkę bo prezentuje się naprawdę nieźle . A wy dajcie na luz z tymi nogami ;) każdy ma inne cele i priorytety. Jak dla mnie nogi powinny być dobrze wyrzeźbione, silne i nie za duże a góra mocno rozbudowana, żeby wszystko komponowało się w kształcie litery "V".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 100
Jak dla mnie dieta i suplementacja to podstawa.Gdybyś jadł wystarczająco węgli i białka i w przypadku niedoboru białko uzupełniał byś odżywką, miał byś 2 x większą masę i rzeźbę.Jak dla mnie masz słaby triceps i barki.Ćwiczysz nie patrząc na proporcje.Podziwiam Cię za wytrwałość ale jak dla mnie jakieś 2 lata stracone .Spokojnie w 2 lata byś to zrobił.

light weight baby!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FINAŁY MR SFD III - I ETAP - GŁOSOWANIE USERÓW

Następny temat

17 lat

WHEY premium