SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 dni w tygodniu vs 5 dni w tygodniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Skoro wiesz lepiej po co pytasz o porady? Sory ale Hubert prawdopodobnie dłużej trenuje niż Ty żyjesz (bez urazy Hubert po prostu wiem, że od lat ciężary podnosisz, nie żebyś był stary )

Zmieniony przez - kdelook w dniu 2012-11-27 23:34:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206
hmm no to jak ten moj plan jest taki zly. to jakim planem zaczac trenowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Nie da rady dobrać planu bez fot dobrej jakości żeby obadać co w sylwetce najbardziej kuleje. Chcesz porady to się wysil, ankiety też nie wstawiłeś chyba, że przegapiłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206
dobra ogarne jak bd mial czas profil. teraz zdam sie na sb i potrenuje tym planem do stycznia a potem zobacze i ustale 4 dniowy. a ty co myslisz tez zeby biceps robic tylko raz w tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Sądzę, że jeśli nie masz wiedzy na temat treningów to nie masz zapewne podstaw jeszcze na tyle aby robić treningi dzielone i katować partie.
5x5 Billa Stara lub jakiś prosty PPL np:
pull
martwy ciąg
drążek
face pull
uginanie sztangą prostą

push
WL
poręcze
żołnierskie
pompki w podporze

legs
klasyki
suwnica
martwy na prostych
uginanie leżąc
wspięcia stojąc
Takie coś w zupełności wystarczy, przypilnować żarcie i jechać tym do zastoju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206
push pull robilem kiedys tam na poczatku jak juz bd robil trening typu fbw to wlasnie 5x5 lub hst 15 10 5. Tylko mysle teraz o ramionach czy robic 2 razy w tyg tak jak zawsze od pewnego czasu czy jakis trening na raz w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Po pierwsze w mojej opinii 4-dniowy - dlaczego? to proste. Nogi i Grzbiet to praca na lata, 2 największe grupy mięśniowe w 4 dniowym możemy ustawić to w ten sposób, że zawsze po nogach jak i grzbiecie będzie dzień przerwy, co zapewni doskonałą regenerację tym grupom. Myślę, że rzeczywiście się opierdzielasz jeśli po nogach jesteś w stanie robić grzbiet lub nie daj Bóg odwrotnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206
nie jednak nie dalem rady po wczorajszym treningu plecow zrobic dzisiaj nog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Nie wiem jak jest z cenzurą na tym forum ale : treningi częste i objętościowe to jest coś dla ludzi siedzących na dupie, jedzących bijących SAA + HGH + insa z toną supli i snem 12h dziennie (w nocy + drzemki) - czyli dla prosów głównie. Dla człowieka uczącego się/pracującego 3 - 4 dni to jest max. Może i ktoś dobre wyniki osiąga na 5 dniach ale zapewne na 3-4 byłyby jeszcze lepsze. Myślicie, że pros np. na redukcji chodzi nienajedzony tak jak wy? Oni mają na redukcji x lepszą regenerację jak my na masie i jedzą sobie praktycznie co chcą - HGH kilka-kilkanaście jednostek dziennie i o odkładanie fatu martwić się nie muszą. Te diety swoje w MD co wypisują to mogą wciskać takie bajeczki naiwniakom.

EDIT: no widzisz tak jak Antoś mówi między grzbietem a nogami trzeba chociaż ten dzień przerwy a najlepiej nogi dać na początku tygodnia w poniedziałek przykładowo a grzbiet w czwartek-piątek.

Zmieniony przez - kdelook w dniu 2012-11-28 21:41:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206
ja powiem tak narazie nie pracuje tylko studiuje zaocznie. czyli mowisz najlepsze efekty na 4 dniach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzmocnienie klaty

Następny temat

Trening na mase z głową do oceny...

WHEY premium