SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40 cm w bicepsie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 150695

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
Czemu od razu zakladacie ze chce szpanowac moze chce miec po prostu duzy bic dla samego siebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
Skoro masz takie male ambicje, wiadomo ze lepiej miec cale cialo umeisnione a nie tylko bic tylko w to juz trzeba duzo roboty wlozyc. Poza tym co ci z samego bica, bedziesz smiesznie wygladal.
1

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
Pisalem przeciez ze cwicze cale cialo ale po porstu chyba lubie ta czesc mojego ciala zreszta ona jest dla mnie najlepszym czynnikiem pokazujacym ze moje trudy przynosza jakies efekty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7161
Zaczynałem od 30 cm w bicu, po 18 miechach (z ktorych chyba wiecej sie obijalem ) mam 37 cm, obecnie zaczalem brac kreatyne i mi podskoczylo o 1 cm do tych 37 . Wczesniej nic nie bralem ino dietka jako taka .

"Pijmy za drzewa, które rosną na nasze trumny, aby rosły jak najdłużej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
jezeli masz dobrą genetyke to zrobisz nawet w krutszym czasie,ja jak zaczyanlem mialem 31,5 po 10miesiącach intensywnych treningów miałem już 41,5 dopiero po tym wziołem pierwszy raz kreatyne i dobiłem do 43cm,i tyle moje ze to na sucho po roku czasu!teraz mam troche wiecej ale ja juz cwicze ponad 4 lata i staram sie jak moge kupowac odzywki bo powiem ci ze jak ktos ma dobra genetyke i trudno mu nie idzie łapanie masy to odżywki są z.aj.ebistą alternatywą dla koksu.tylko niezaniedbuj innych partii bo ja tak zrobilem i teraz cały czas nadrabiam.pozdrawiam (niezaniedbuj brzucha!)
1

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
no bic idzie szybko zrobic przy dobrej genetyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
Dobra teraz z innej beczki troche wczesniej jak robilem uginanie w siadzie na lawce skosnej z hantelkami 2x10kg to bicek po 3 seriach zwiekszal sie o caly centymetr (oczywiscie tylko zaraz po treningu) - teraz robie najpierw uginanie ze sztanga stojac 12, 10 ,8 a potem uginanie w oparciu o kolano 3 serie (z tym ze tutaj 10 kg to juz dla mnie za duzo tym bardziej ze staram sie nie robic przeprostow i robic cwiczenie wolno i poprawnie wiec biore 7kg) no i juz przy tych cwiczeniach jak sie napompuje 0,5 cm to gora - czy zwracac na to uwage czy to srednio wazne ? - co myslicie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
ja po cwiczeniu hantelką o kolano tez nieczuje dobrego napompowania bica,poprostu mi to niewchodzi,za to super mi wchodzi jak robie jako ostatnie ćw.izolowane na modlitewniku sztanga łamaną wąskim chwytem,wtedy katuje jak moge biceps i jest pełna pompa i mi juz lepiej nietrzeba.sam musisz zoabczyć które cwicznia ci najlepiej dają,wyprbuj kilka potem wybierz te ktore na ciebie dzialaja i ukladaj sobie z nich plan działania i tyle.metoda prób i błędów.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
a czy uginanie na skosnej siedzac z supinacja nadgarstka to jest izolowane czy zlozone - zdaje sie ze angazuje sie tam jeszcze przedramiona...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
a jak robisz to ćw.to czujesz przedramiona?zresztą przedramiona działają w wielu wykonywanych ćw.na rózne partie.moim zdnaiem jest to ćw.złożone.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ektomorficy łączcie się!!!

Następny temat

KTO LEPSZY!

WHEY premium