SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 cm w miesiac

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha a co do tych co mowia ze jest to dla poczatkujacych to sa w bledzie ja cwicze juz 2 lata i nie biore koksow. jak mi nie wierzycie to mnie to nie obchodzi mi to dalo dobre efekty wiec ja nei mam sie czym martwic

to ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary a moze cwiczysz 2 lata ale miałes ze 3 miechy przerwy i odrabiasz straty albo moze cetymetr ci sie skurczył. Nie dziw sie ze podchodze do tego sceptycznie ale 2,5 w dwa tygodnie to brzmi jak fantastyka nawet na koksie to byłby super wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myslcie co chcecie szczeze mowiac wali mnie to!!! ja wiem swoje i wy wiecie swoje. nie mam przerw w trningach (aha nie musiecie sie tak wymandrzac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu myslicie ze te 2,5 cm nie był wstanie zrobic w 2 tyg.?
co do treningu to trzeba miec duzoooo pieniedzy zeby uzyskac te 3 cm w miesiac ( przy łapce np. 40cm, bo przy 32cm to nie broblem ) poniewaz na ten trening składa sie odpowiednia suplementacja, odżywianie, i odpoczynek...bez tych rzeczy przetrenowanie napewno nastapi...to jest wyraznie podkreslone w IRONie...ale ci co nie maja duzo wolnego czasu i pieniazków nie radze zaczynac tego treningu...

RoMass
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest możliwe po przerwie na kreatynce i przy tonach wody, albo gdy do tej pory zajeżdżałeś swoje łapki i nareszcie zmądrzałeś tzn. zacząleś ćwiczyć mniej lub odwrotnie. Ogólnie będzie to prawdopodobnie związane z akumulacją wody bo tak naprawdę to nie ma czegoś takiego jak super plan i to jeszcze dla wszystkich chociaż byłoby fajnie co nie? )))

BUTCH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydaje mi sie ze duza czesc mojego sukcesu bylo odzywianie a suplementacja tez byla ale tylko mase bralem i bialko no i kreatyna oczywiscie. najwazniejsze bylo odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moze to byla moja sklonnosc genetyczna

pozdrawiam p4k3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1477 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11992
Ja bede bardzo szczesliwy gdy to bedzie 1,5 - 2 cm w ciagu miesiaca.:)

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli mozesz to przeslij mi ten trening na maila bardzo prosze albo umiesc go tutaj

Kepel - Skierniewice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
hehe, mi przybylo 1,5 cm w 7 miesiecy i sie z tego ciesze

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa tricepsu

Następny temat

Sen

WHEY premium