SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 cm w miesiac

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3437
Plizz dokładnie tyle mi brakuje do tego co chce osiągnąć zamieść trening na forum a będe Cie ubustwiał )

Pozdrufka )

Shadow aka ZDV-12
Music was my first love
Strona BEATS FACTORY!!! -> www.beatsfactory.prv.pl !!!
Pozdrufka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
No ciekawe co to za trening. Może to ten z Iron'a - "3 cm w miesiąc" czy jakos tak?? Było dużo takich treningów, ale nie słyszałem od nikogo żeby dobrze działały...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 754
też chętnie poznałbym taki cudotwórczy trening.

zgryz

zgryz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
qwer dokladnie to ten trening

to ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba

to ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
ale mnie wqrzasz

rozpisz trening, bo ściemniasz i odpowiadasz półgębkiem, zamiast walić prosto z mostu... (((

NAPISZ GO!!!

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 339 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5206
popieram dyq-a.A swoją drogą to musi być ciekawe 2 razy w tygodniu poszerzać rękawy o 0,5 cm.I tak przez miesiąc.Czy po miesiącu można cykl powtórzyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ile dobrze pamietam to treningu tego raczej nie mozna powtarzac na drugi miesiac bo (jesli mamy na mysli trening z Iron'a) jest to Armageddon oparty na cyklu kreatynowym w ktorym priorytetem sa miesnie ramion - jesli mi sie uda (tzn. jak znajde) to sprobuje umiescic trening wraz z suplementacja - bo jesli dobrze pamietam to do kreatyny sie nie ogranicza - na lamach forum...........bo widze ze nasz p4k3r cos tu sciemnia....))
bez urazy P4k3r

Wapniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
No to raczej jest trening z Irona ...ale przy nim to trzeba miec cały miesiac wolny od wszelkich zajec bo co 2 godz jest trening, zarcie,suplementacja (dosc spora) i spiki....o ile dobrze pamietam...a na to mi sie zdaje maja czas zawodowcy.

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 cm w miecha taaaaaaaaaaaaaa jasne. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa tricepsu

Następny temat

Sen

WHEY premium