SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

27.05.2016 Gym Park Kraków - Więcej i mocniej :-D

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Bede 18.10 bo tak tramwaje kijowo jezdza i trza dlugo czekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
I była ta ustawka?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisane jest, że ustawka już za nami to chyba była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dzięki wszystkim za liczne przybycie!
Bardzo miło było mi poznać nowe dla mnie osobistości- Renatę i Hekade
Nawet ciężko było ogarnąć każdego obiektywem, wszyscy inna partia, każdy kąt siłowni zajęty
Mi padła kamerka, szczęście, że Banan zawsze przygotowany zapodał aparat i coś się strzeliło i nagrało.
Bull- dzięki za bogatą przesyłkę!


Reszta materiału już wkrótce, jak Banan ogarnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28471
niestety w pracy do 18.... wiec lipa ale coz , ladny tank top
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
ViQ, zapraszamy następnym razem- została 1 koszulka, będzie dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Dzięki za bardzo fajną ustawkę Trochę zmęczeni, bo bepozśrednio z blisko 4 godzinnej trasy (przez korki) ale daliśmy radę dojechać na czas, oby więcej takich spotkań Zdjęć nie ma za dużo , filmów z tego co widzę znacznie więcej - postaram się coś zmontować jak najszybciej, ale teraz główny cel to jutrzejsze UMP .

My dopiero idziemy spać ,bo zachciało nam się zwiedzać Kraków z buta i przeszliśmy prawie 2h , po treningu nóg to masakra - padam na pysk bo nie wstanę jutro na zawody

Wspólne foto na początek




2 dziki:




i jakieś tam z sali ;)


więcej materiałów wrzuce najszybciej jak sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28471
Czawaj
ViQ, zapraszamy następnym razem- została 1 koszulka, będzie dla Ciebie


jak Mka to trzymam cie za slowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Banan, to my dziękujemy, świetnie, że udało Wam się wpaść i mieć siłę po jeździe dowalić nogi
Zdjęcia wyszły super, w końcu jakiś tłum stoi w szeregu- Wiktor i Bartek- w tym wspólnym zdjęciu zamykacie kadr po obu stronach niczym posągi w jakiejś świątyni Klasa!
Filmików więcej, bo jakbym zaczął strzelać foty i "artystycznie" kadrować to nie zrobiłbym treningu Tak to rec i jazda

ViQ, Mka, ale powiem Ci, że na mnie i tak wisi, jak Lka, rozmiarowo kwalifikuję się na tę z serii Ladies

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28471
Czawaj
Banan, to my dziękujemy, świetnie, że udało Wam się wpaść i mieć siłę po jeździe dowalić nogi
Zdjęcia wyszły super, w końcu jakiś tłum stoi w szeregu- Wiktor i Bartek- w tym wspólnym zdjęciu zamykacie kadr po obu stronach niczym posągi w jakiejś świątyni Klasa!
Filmików więcej, bo jakbym zaczął strzelać foty i "artystycznie" kadrować to nie zrobiłbym treningu Tak to rec i jazda

ViQ, Mka, ale powiem Ci, że na mnie i tak wisi, jak Lka, rozmiarowo kwalifikuję się na tę z serii Ladies

Pozdrawiam!


Jak tak stawiasz sprawe to ja poprosze XS
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Warszawa - OneWay Health Club

Następny temat

Ustawka na świeżym powietrzu- niczym Arnold na Venice Beach, Termin?

WHEY premium