SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20 lat, staż 3 msc w piwnicy :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3462

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
Prosiłbym o ocenę i opinie na co położyć nacisk przez następne miesiące :)










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
ćwiczysz 3 miesiące czy źle czytam ? jeżeli tak to całokształt wygląda dobrze :)
pokaz nogi jeszcze
Plecy i barki i łapki są ok az dziwinie sie są 3 miesięczne xd klatka troche słabiej brzuch widac ze chce wyjść do ludzi warto go robić
Poćwicz jeszcze i dodaj zdjęcia ciekawy jestem jak bedzie to wyglądać później



Zmieniony przez - Sidi16 w dniu 2015-04-09 17:56:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
ćwiczyłem wcześniej ale to było takie bardziej na odpie... się :) ostatni miesiąc 6 razy w tyg. :) nie ma mowy o przetrenowaniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
wala11
ćwiczyłem wcześniej ale to było takie bardziej na odpie... się :) ostatni miesiąc 6 razy w tyg. :) nie ma mowy o przetrenowaniu :)


Pewnie ze nie ma mowy o przetrenowaniu na SOKU .
Zmartwie cię,jest takie coś jak przetrenowanie zwłaszcza przy 6x w tyg treningach....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
Fletcher twierdzi co innego.





Zmieniony przez - Sidi16 w dniu 2015-04-10 10:55:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Sidi16
Fletcher twierdzi co innego.





Zmieniony przez - Sidi16 w dniu 2015-04-10 10:55:08


To twój NATURALNY idol?:)

Zrób rok ostrej masówki ew 2-4miechy redukcji w tym czasie też na maxa,ciagła progresja cieżaru,powtórzeń,masy bez soku...
Odezwij się jak już padniesz na ryj i nie bd miał nawet ochoty myśleć o treningu a nawet o jedzeniu.
Spoko zaczynajcie nawet od całego tygodnia treningowego ja nie bronie, tylko gdzie będzie wasz progres i dodatkowe dni treningowe/regeneracyjne? Pewnie dodacie wiećej dni do tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
Jestem w szoku :D chcesz mi teraz wcisnąć ze nie mozna w tygodniu rozpisać 6 dni w których jestes aktywny fizycznie ? :D
Dieta suplementy diety odpowiednio rozpisany trening i nie widzę przeszkód :) Ty wyleciałeś z 14 miesiącami to faktycznie dosyć dużo ale dzielimy sezony na siłowni i do każdego z nich podchodzimy inaczej :)
FIlmik - Kolega ma 55cm w ręce które utrzymał 20 lat myśle ze ma większe doświdczenie i wiedze na ten teman niz Ty ;DDDDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
Właśnie jestem w trakcie takiego treningu dlatego sie wypowiadam wgl i powiem ze jest bardzo dobry ale tez bardzo ciężki warunek jest taki ze trzeba go robić z głową
ja zleciałem 7-8 % z bf więc ;D moge dodać zdjęcie moze sam spróbujesz ^,^







Zmieniony przez - Sidi16 w dniu 2015-04-10 14:29:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
jeszcze jedno do ocenki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
jeszcze jedno do ocenki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 121
Jak na 3 miesiace treningu jest dobrze!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Do oceny 18lat

Następny temat

Ocena sylwetki 18lat

WHEY premium