SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19 lat, 6 lat na silowni

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 38504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 384 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5960
jest ładnie, a niektórzy myslą ze ktos kto ma 24 lata np i cwiczy 6 lat to wyglada podobnie jak ktos w wieku 19 lat z tym samym stazem... musiales zaczynac w wieku 13 lat... :) super pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1689
No... Niech tu wejda jakies cioty co cwicza rok i przy wadze 70 kg wyciskaja niby po 120kg. Gratuluje szczerosci, bo niewielu tu takich jak Ty... Na wycisku chyba z 90% osob z tego forum podaje swoj wynik +30-40kg. Panowie, zeby tyle wyciskac przy takiej wadze to kilka lat cwiczen a nie... Pojda na silownie na odczepnego, pija w weekendy i sie chwala ze malo cwicza a wyciskaja w chooj zelastwa. Osobiscie gratuluje klatki, do takiej bede dazyl, mam nadzieje ze za jakies 3 lata doczekam sie takiej...

WszyscyRodząSieRówni.PóźniejszyStylŻycia,dietaIrozsądnyTreningKształtująCiało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
Świetna sylwetka ;) i bardzo ładne osiagi oby tak dalej Pozdro

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1887
Dziekuje za wszystkie opinie i za te z pochwalami i za te z uwagami :) Kazda sie przyda :) Jestem swiezo upieczonym Wicemistrzem śląska juniorów w wyciskaniu zaliczylem 130 kg a wycisnalem 142,5 kg lecz niestety spalilem :/ Nadal trzymam wage 67,5 kg :) Wyciskalem w koszulce Inzer HD, niestety nie mam filmikow :/ Ale mam nadzieje, ze wyniki ukaza sie na stronie powerlifting. Pozdrawiam wszystkich silaczy :)

Staraj sie byc najlepszym w tym co robisz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
Moje gratulacje

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 813
Brawo ... Zaczęłeś w Wieku 13lat Jak Sie Nie Myle ...Ja Mam 13 I ćwicze Dwa Lata Ale Ja Mam Gorsze Wyniki Bo Ja Na Klatke Wyciskam 92kg (18.04.07) To Jest Data Kiedy Pobiłem Rekord . Własnie W Dzionek Jak Dałem Komenta :) ...PzDr. I Trzymaj Dalej , Może Będe Taki Jak Ty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
sylwetka chuda jak na 6 lat to bardzo cienko tyle o sylwetce
sila nie jest zla ale... ja waze 80 kg a wyciskam ponad 180 kg bez zadnej koszulki i tego typu dupereli tak wiec na mnie jak po 6 latach nie robi wrazenia

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
A w koszulce ile sQzi?

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
nie wiem nie wyciskam juz w koszulce bo trenuje w innym klubie i robie mase

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2138
He mam nadzieje ze na zawodach tak nie wyciskasz jak ta tym filmiku ;] Bo za cos takiego to powinni ci nie zaliczyc proby ;]. Ale i tak niezly stosunek wagi do wyciskania ;]

Siła drzemie w nas :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

18lat - 10 miechow ćwiczeń

Następny temat

Ocencie moje fotki

WHEY premium