SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

190kg w wyciskaniu, waga 75kg wiek 20lat

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31985
hmm siła kosmos :P Zastanawiam się czy kojarzysz Jarka Maskalewicza bo to mój dobry znajomy :P Też startuje w 75 ale on tylko w wyciskaniu. W tym roku na mistrzostwach polski juniorów 3 był tylko ze to jego ostatni sezon w juniorach był . Wierze że dałes rade na sucho bo on też całe zycie na sucho ćwiczył. I chciał pobić rekord polski al enie dostał nowej koszulki więc mu nie poszło. Największe podejśccie na zawodach ma zaliczone 190 kg i raz bez koszulki na zawodach 170 wycisnął. A wiem że zna Nocka więc myśle że Cię kojarzy, Jak go będe widział na siłowni to się popytam czy Cię kojarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Mój wzrost, moja waga, siła nieco większa
Sog

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Respekt dla ciebie. Wierze że nie brałeś nic, w końcu sam w szczytowej formie wyciskałem coś koło 190 szkoda że się nie sprawdziłem, barki na 140 po 10pow, tylko ze waga 110kg i ja osiągnołem to po 3 latach treningu z suplami, koksu nie brałem ale jak przestałem ćwiczyć to niestety spadki jak po koksie i niewiele mi z tego zostało... Mam zamiar jednak szybko to odrobić:)

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
podziel się swoim treningiem jestem ciekaw tak poprostu... ale pewnie czesto zmieniasz rozpiski
w sumie sylwetka nie najgorsza a nawet calkiem dobra <YeS>

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2007-05-16 00:01:36

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4188
RESPEKT FOUR YOU !!! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6150
"...chłopie na fotce jestes spompowany odrazu widac ze to nie naturalne..."
słaby z Ciebie detektyw i znawca... moge Cie zapewnic że w tym przypadku nie mowy o koksie. Dojscie do takiego wyniku wziązało sie z walka o każdy kilogram i wielkim zaparciem. Pamiętam jak kiedyś Marek podchodził chyba cztery razy do danego ciężaru bez skutku i w końcu za tym piątym razem go podniósł mało jest takich upartych ludzi jeśli chodzi o cięzary
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
Troche czasu mnie tu nie było, sorki, że tyle czekaliście na odpowiedzi...


X-ruleZ w tamtym roku nie zrobiłem rewelacyjnego wyniku, tzn. nie w przysiadzie i w ciągu, bo to robiłem poważnie tylko kilka miesięcy przed tamtymi zawodami a miałem wtedy 135 180 160 i tylko 16 miejsce, a że przysiad miałem cienki to dali mnie do słabszej podgrupy w kat. 75kg, mocniejsi (ale tylko w siadach i ciągu, ławke ja miałem mocniejszą, drugi z tego co pamiętam w ławce był Kamil Parda z wynikiem 172,5kg) szli w następnej grupie.
A wiesz, że w Łańcucie jest junior rocznik 87 co bez sprzętu wyciska 165kg przy wadze 67kg

groobas87 tak kojaże Jarka Maskalewicza razem startowaliśmy w tamtym roku na MPJ w wyciskaniu w Kielcach w październiku ale znam go tyle co z widzenia, możesz go pozdrowić ode mnie i bardzo się ciesze, że też ćwiczy czysto rzeczywiście miał brąz w juniorach do lat 23, ja miałem srebro ale w juiorach do lat 20(jeszcze wtedy byłem) miałem złoto tu są wyniki:
http://www.powerlifting.pl/wyniki/06mpjwl_3.html

Pitt Bull dzięki za kasowanie głupich postów

Bajciejek masz bardzo dobry wynik w 3 lata to b.dobrze a barki to już masz super silne proponuje spróbować sił na zawodach bo warto

Yarekbboy trening mam rzeczywiście różny zależy czy przygotowuje się na zawody czy nie, ogólnie na siłe bardzo polecam treningi Pawła Pracownika ma swoją stronke ale nie będe podawał bo nie wiem czy można wpiszesz w gogle i napewno znajdziesz, ja sam troche podobnie ćwicze ale jak mi coś nie pasuje w treningu to to zmieniam, wkońcu każdy się troche różni i nie wszystkim taki sam trening w 100% odpowiada

Adaś dzięki za poparcie

Dziękuje też wszystkim, którzy pisali, czytali i przyznali mi sogi te normalne i duchowe dla mnie liczą się jednakowo i ciesze się, że mój temat i to co robie komuś się podoba

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
na poczatku myslalem ze walek z koksem, przeczytalem calosc i az ci wierze...
wiesz czego chcesz, inteligetne wypowiedzi az milo czytac...
powodzenia w dalszej pracy i mam nadzieje ze jeszcze w tv uslyszymy o super rekordzie:PP

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
massssakra ziomus, niesamowite :P, wiesz co wydaje mi sie ze jestes w stanie wycisnąc z 40 wiecej, przeciez te 190 poszlo jak z platka, a tak przy okazji, masz rekord 200 - jak w profilu, ile daje rzeczywiscie taka koszulka? zakladając ze w koszulce wyciska sie 200, to ile bez niej? SOG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wolus forma 2007

Następny temat

Paweł Jabłoński ME 2007

WHEY premium