SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18lat silka i boks nowe fotki masa 10/11

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27800
Czyli, że rośnie nam nowy krążownik?
Sylwetka świetna, pozdro

Use makes mastery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
stone 15 wiem co napisal tylko chce zeby sie po prostu przyznal ze sok byl wejdz w dzial galeria '' jak zmienila mnie silownia'' czy jakos tak i tam goscie cwicza rozne okresy czaso i ci co bez sokupo 4 latach nie wygladaja jak on wiec nie piszcie jakis ****a mitów o genetyce gosc specjalnie pisze wam bzdety zebyscie go podziwiali '' brzuszkow nie robie a mam krate :D'' bez jaj ludzie genetyka swoja droga gosc uprawia boks co utrudnia przyrosty i przez 2 lata '' na sucho czasami jakas odzywka'' taki wyglad dobra masa nie wspominajac o rzezbie ludzie zastanowcie sie co piszecie czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45119
prosze moderator aby w przypaku jak CRNX banował wszystkich ktorzy zarzuac uzywanie soku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1110
do adonis18 osobiscie znam kolege i wiem czy brał czy nie brał a ze tobie nie wchodzi to ****owo cwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 219 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2030
wYMARZONa sylwetka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2648
adonis18 co za *******y piszesz ze ty nie umiesz cwiczyc to nie znaczy ze jak ktos fajne wyglonda to zaraz musi byc koks

"trzeba żyć szybko i mocno puki sie jest młodym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
adonis s******laj

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
Lysy naucz sie pisac wisniaku a tommac20 jestes typowym zaniknietym pedalem kozaczacym na forum. Po za tym jak mozna w 2 lata tak sie zmasowac i wyrzezbic na sucho wejdzcie w temat ''jak zmienila mnie silownia'' i porownajcie z nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
Łysy wazysz 97 kg prawie i takie kiepskie rekodry i wymiary? weź sie nie odzwyaj lepiej jak masz pisac ,ze ktos nie potrafi cwiczyc. Ewidentnie widac ,ze ty do nie umiejących nalezysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 817 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6453
sylwetka ok!!!sog. a konczal powiedz mi czy znasz bartka szymczaka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

D3epThroat koniec I-sezonu. Zdjęcia str.7/8

Następny temat

fotki do oceny

WHEY premium