SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15lat a kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
Witam
Mam niecałe 15lat waże ok 50kg i 168cm wzrostu. Jestem bardzo chudy i dlatego mam pytanie odnośnie kreatyny. Głównie chodzi mi o masę a nie o mięśnie (ale też sie przyda) czy w tym wieku kreatyna w żaden sposób mi nie zaszkodzi? http://allegro.pl/item358430421_najtaniej_silna_kreatyna_hmb_super_mega_zestaw.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
dosyp do obiadu cukru też przytyjesz, ale z jakościa gożej. mniej więcej na tej zasadzie działają gainery, no te droższe mają jeszcze lepsze węgle i dodatki.pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
jakis staz??
dieta jest??

a 60 kaps to Ci starczy na mało dni

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2008-05-16 17:11:30

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2008-05-16 17:11:56

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
Jakieś pół roku temu (może trochę mniej) machałem regularnie taką sztangą ok 25kg. A do tej pory to takie małe hantelki po 3kg :D Na klatę teraz wezme ok 40kg 1-2 razy. Wiem słabo ale głównie chodzi mi o mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
ułuz diete porządny trening daj wszystko do sprawdzenia w odpowiednich działach i juz

a narazie o krecie zapomnij

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3094
Propomuję ci tak jak inni piszą ułozyc dietę.Zamiast kreatyny kup sobie jakis poządny gainer aby uzupełnic niedostatki w diecie.POWODZENIA

Zdrowia!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Noo... dobry smaczny gainer.. jako uzupełnienie diety, dobre odżywianie, do tego dołóż trening i powinno przybyć ci kilka kg. Sam w twoim wieku zapodałem sobie kretke po miesiacu ćwiczeń, nie zaszkodziła ale krótko mówiac praktycznie nic nie dała :P
Wiec jak koledzy wyzej napisali: dieta i trening :) chwal nam się tu rezultatami

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
Dostane taki gainer w aptece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1842
nie

tajm tu daj ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
a gdzie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scorch - wysykpka O.o

Następny temat

ktory No w moim przypadku bedzie najlepszy

WHEY premium