SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 latka, rzeźba brzucha i redukcja z nóg/brzucha.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zdrowe, zbilansowane posiłki i ruch.
Szczegóły o jedzenieu znajdziesz w regulaminie, w art, co jedzą ladies.

Żadnych rozkładów - jesteś młoda, jedz tyle, ile potrzebujesz, oby zdrowo.

Jeżeli nie będzie się Tobie chciało tego czytać i stosować... nie przejmuj się, ok. 90% przychodzących tu lasek ma podobnie
Te, którym się chciało, możesz obejrzeć tu:
https://www.sfd.pl/PREZMIANY_LADIES__zdjęcia-t919664.html

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-02-13 16:20:09

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84
okej, okej :D a odżywki/suplementy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
odżywki i suplementy których potrzebujesz to trening i dieta... żadna chemia, żadne pigułki, pastylki...


jak się bedziesz zdrowo odżywiać to suple nie potrzebne

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-02-13 16:27:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
O widzisz, a ja już wiem, w której będziesz grupie

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84
w jakiej grupie? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
15 lat... suple, redukcja... spoko. masz 15 lat myślisz tylko o tym, co jużterazzaraz, a dwadzieścia kilka, czy 30 lat to wiek tak podeszły, że nic tylko się nakryć białym prześcieradłem i czołgać do grobu. ale gdybyś jednak wybiegła myślami trochę dalej niż ten miesiąc, góra dwa, poczytała zamieszczone tutaj arty, których zrozumienie nie wymaga studiów wyższych - doszłabyś do wniosku, że wpajając sobie od młodego zdrowe nawyki żywieniowe i sport jako sposób spędzania wolnego czasu, masz z głowy problemy z sylwetką i zdrowiem na całe życie.
a gdybyś czytała uważniej zamieszczane posty - nie miałabyś problemu z załapaniem o jakiej grupie pisze Ruda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Patrz też na to kto Ci daje jakie rady. Jak widzisz Ruda ma status specjalisty, liczba postów napisanych i przeczytanych też o czymś świadczy, możesz przejrzeć Jej dzienniki i zobaczyć ile już osiągnęła. Mądrze Ci mówi, słuchaj, zaufaj albo nie zawracaj głowy "za młoda" nie oznacza to samo co przy filmach "dozwolone od lat 18tu". Tu chodzi o Twój organizm, który jeszcze Ci się przyda na kolejne kilkadziesiąt lat. Suplementy, spalacze itp. - trening, dieta, żadne inne jak wyżej dziewczyny radzą. NIE ISTNIEJE coś takiego jak "rzeźba w tydzień", "płaski brzuch w weekend", "0% tkanki tłuszczowej po łyknięciu zielonej piguły". NIE MA I NIE BĘDZIE, ZAPOMNIJ. A teraz bierz się do roboty i czytaj regulamin tego działu i po kolei każdy artykuł. CZYTAJ a nie przelatuj tekst wzrokiem w poszukiwaniu złotych rad jak schudnąć szybko i bezboleśnie - nie da się znaczy da, ale później zamienisz się jeszcze szybciej w dwunożnego prosiaczka
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]DT 2013 / dontknow

Następny temat

Mama chce nabrać ciała

WHEY premium