SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 latek + bialko?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Witam. Jak juz mowilem mam 15 lat. Od roku max dwoch cwicze sobie w domu pompki, brzuszki i mam ciezarki czterokilowe. Ostatnio " zrobilem " sobie z kolega ciezar na klate . Rurka- gryf i rozne obciazniki ciezkie :P oczywiscie nic nie jest profesjonalne ale wywarzone w miare. Nie widac roznicy. Wiec przejde do sedna. Od dwoch dni z qmplem pijemy sobie kefiry, jemy serki itp. z bialkiem. Chcielibysmy sobie kupic Bialko na allegro. Nie chcemy za bardzo Kreatyny, poniewaz nie wyrobilibysmy z kasa :) Slyszalem od szwagra, ze trzeba troche na sucho cwiczyc, zeby organizm sie przyzwyczail do wysilku, dopiero pozniej bialko. Jakie moga byc skutki uboczne jesli teraz bysmy zaczeli to brac i cwiczyc? Moznecie doradzic jakies bialko na allegro lub cos? Slyszalem, ze jesli sie bierze bialko przed tym jak organizm sie przyzwyczai do treningu to moze stac sie cos z watroba lub wysypka - to prawda?

Dzieki z gory .

PS. - Nowy ciezar na klate ma ok. 20-25 kg. Nie wiem, czy wystarczy, ale nie stac mnie na profesjonalny sprzet. :< Laweczka jest jaka jest ^^ Nie bede robil siary i nie wstawie tego na forum. :P

Pozdrawiam - Kiju110. :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 67

Wzrost: 185

Cel treningowy: miesnie,sila,rzezba

Staż treningowy na słowni: malutki, lecz cwicze w domu pompki itp.

Uprawiane inne sporty: siatka,pingpong,noga prakrycznie wszystko i czesto

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztangielki 4 kil. i na klate ok. 20 kg

Dieta: nic, tylko kefir itp

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
To moze ktos opisac np. co mam w dany dzien jesc - np. rano jablko, jajecznice, kefir, ser zolty czy cos? bo trudno sobie takie cos ulozyc jesli sie nic nie wie ; / i jak cwiczyc ciezarem na klate? np. 3x po 20 dajny i potem max? czy 3x po max? dzieki z gory za***iste forum :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Plan ci podałem - przeczytaj, masz wszystko napisane.

Co do odzywiania też ci napisałem - przeczytasz pare tematów które tam są a będziesz wszystko wiedział co jeść,kiedy i dlaczego.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Viren - dzieki Sog dla cb :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Na twoim miejscu bym masował. Sam mam 15lat 70kg i chudo wyglądam. zresztą wątpie żebyś miał co rzezbić. Zamiast na odżwyki zainwestuj w sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3807
człowieku masuj jak w tym samym wieku i 186 cm ważę 75kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
'Dieta : nic, tylko kefir itp'
i co tylko kefir jesz?

jak bez diety to prawie nie ma sensu cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
Jak wyżej, masuj i to ostro. Bo z twoją wagą to wyglądasz pewnie jak z oświęcimia...
+-20kg by Ci się przydało.


i co tylko kefir jesz?
Napisał "itp" więc pewnie nie tylko kefir. Może dla odmiany maślanke wcina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3807
juhas514 ja przy 75kg i tym samym wzroście wyglądam jak z Oświęcimia i to po dłuższej wizycie , ale trzeba przyznać mają dobry plan redukcyjny tam <yes>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
No sory chlopaki, ale nie wiem co mam jesc na mase? Musial bym cos wziasc, bo tyle co ja jem w domu to chyba nikt nie zje, a na masie nie przybieram bo w roku szkolnym polowa mojego dnia to sport.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Harmonogram treningow

Następny temat

Trening do oceny - split

WHEY premium