SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

110 Kg w wieku 14 lat. czy to dobry wynik?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18608

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8350
Zmieniony przez - Koocięb w dniu 2009-06-08 21:37:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1342


Oto widzę ojca swego.
Oto widzę matkę swoją, siostry swoje i braci.
Oto widzę długi szereg tych, co byli przed nami.
Oto ich zew, bym zajął wśród nich miejsce przed Delphi, gdzie bohaterowie żyją wiecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Obejrzałem jakieś 2 filmiki, gdzie jakiś grubas z twarzą jak księżyc w pełni "wyciska" 100 kg, jestem pod wrażeniem techniki
Nie wiem dobrze trafiłem to twoje filmiki? nick chrubcio coś tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6136
chyba nic z tego ... ;d nie obejrzymy sobie rekordu:d ale to nic;p proboj dalej

No Pain No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1758
Dałem dupy i zdaje sobie z tego sprawe.- w szkole się nauczyłem że jak już coś Ci nie wyjdzie to przynajmniej nie prubój się tłumaczyć. Teraz też się nie będe tłumaczył. Ten filmik którego ktoś znalazł(który dodałem przez pomyłke) i wkleił tutaj to jest właśnie ten filmik jak wycisnąłęm 110kg tylko że pan włączył kamere jak ja schodziłęm z ławki.

Zrozumie jak mnie wyśmiejecie, albo jak powiecie że sobie jaja robiłem, chociarz tak nie jest.

Nie będe nic obiecywał bo juz raz się przejechałem na tym.

W środe jak wszystko pójdzie dobrze to dodam film.

Sory za pomyłke i że ten filmik dodałem, jak to was jeszcze interesuje to moge jutro dodać jak prubowałem wycisnąć to 110kg dwa razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 349 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4362
hahhahahahahah dobre... :D
no to spróbuj np jutro albo pojutrze nagrac jeszcze raz film jak wyciskasz te 110kg
tym razem użyj własciwego pana do nagrywania xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1758
Nikt mi nie będzie rozkazywał kiedy mam nagrać filmik i kogo mam do tego poprosić. Jeśli śmiejecie się ze mnie to lepiej w ogóle nie pisać.

teraz prosze niech każdy wyrazi swoje zdanie czy prubowac w środe? i czy mi wierzycie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
Patryk K szczerze to ciężko mi uwierzyc bo za bardzo sie wymigujesz od tego. Chcesz to nagrywaj, nie to nie, mnie to akurat do szczęścia nie jest potrzebne. Ale na miłość boską, KUP SE SŁOWNIK! Piszesz gorzej niż moja sis która ma 10 lat

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1295
hahaha juz 23 a filmiku jak ni było tak i nima:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66
szkoda czasu na takie pieprzenie. Za jaką cholere można wiedząc że próba podniesienia i filmik są bardzo ważne i nie włączyc ***anej kamery.w kęceniu jesteś super może kiedyś będziesz krecił lody :D i nie ma co wchodzić już na ten temat -->

FenixPl wyobraźnia pracuje pozytywnie ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TRENING do oceny

Następny temat

ogólny rozwój mięśni i zgubienie zbednego tłuszczu

WHEY premium