SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

110 Kg w wieku 14 lat. czy to dobry wynik?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18605

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
niech wklei film potem recenzje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7281
niecierpliwie sie hehehe

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
a jak doda film na ktorym cisnie 110kg i udowodni ze ma 14, to bym wsyzstkim d****om ktorzy robia smietnik i pisza glupie teksty w***al bana na 3 dni zeby sobie odpoczeli od forum i zastanowili sie dlaczego jest im teraz glupio i z czego sie smiali..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nawet jak udowodni, to zakompleksione dzieciaki beda dalej mialy problem. Takie zycie.

p.s Sporo wazysz jak na swoj wiek, nie przeszkadza Ci to?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Sporo waży, ale co za siła w tym drzemie!

Zrób jeszcze filmik z maxami z przysiadów i z martwego ciągu.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 647
poczekajmy spokojnie do wieczora, nie czepiajmy sie panowie chłopaka, nawet jak nie da rady to i tak nie ma co robić sensacji i przeżywać jak stonka oprysk.NIC nie zmieni faktu ze jak na swój wiek i tak bierze 100 kg i jest bardzo silny. wszystkim innym w jego wieku doradzę, aby przestali truć na forum tylko sami wlepili swoje filmiki jak biorą po100, 110 i 120 kilo w wieku 16,17,18 lat )wtedy sami się wszyscy przekonają kto tu na prawdę może coś powiedzieć a kto nie, bo łatwo jest kogoś wyśmiać i krytykować, a trudno samemu na siebie zerknąć krytycznym okiem. A ktoś nawet twierdził ze się chłopak chwali...i co z tego?? nich się chwali ma czym, bo to na prawdę jest coś. Panowie, wspierajcie się nawzajem a nie stresujcie i obrażajcie, bo łączy was to samo, czyli zapał do siłowni i żelastwa ))) a to powinno być priorytetem tak myślę ale mogę się mylić.

Trenuj ponad ból...śmierć będzie Twoim jedynym ukojeniem !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
zerknę na temat wieczorem jak nie będzie filmu wieczorem temat poleci

wrzutki lub jakieś osobiste podjazdy = BAN 14 dni

pokój

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Patryk K : z tego co napisałęm się wycofuje, a filmik i tak dodam, może wtedy uwierzycie.


Co do wiary to profesionaliści mogą wątpić . Aczkolwiek wszystko się okaże. Powodzenia w treningu

NO PAIN , NO GAIN
http://zdrowo.info.pl/odchudzanie.html
Pozdr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dee-Jay wyluzuj. Był tu niedawno taki jeden [masa129] co po paru miechac wyciskał na barki 110kg, a po 2 miechac zrobił 8cm w bicu i swietną sylwetkę. Jak się pózniej okazało, filmiki fotki na podsumowaniu były kumpla, który ćwiczył napewno długo.
Ja się dałem nabrać na te 110kg na barki po paru miechach, więc teraz dopóki nie zobacze to nie uwierze. Chociaz w przypadku tego Patryka K bardziej jest prawdopodobne te 110 na klate niz u masy129 na barki. Nie ma sie co spinac...
PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
Nikt mi nie wieży. NINIEJSZYM WYCOFUJE TO CO NAPISAŁEM NA SFD_ BO NIE MA SENSU SIĘ CHWALIĆ CZYMŚ W CO NIKT NIE WIERZY> ĆWICZĘ TYLKO DLA SIEBIE A NIE DLA WAS. A WIĘĆ NIE WIEM CZY DODAWAĆ FILMIK BO I TAK KAŻDY BĘDZIE MÓWIŁ ŻE MAM ZE 20 LAT, ALBO NA GRYFIE JEST 30KG

napisałeś raz "wieży" a potem "wierzy" albo to diwe osoby pisały, albo zajrzałeś do słownika

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TRENING do oceny

Następny temat

ogólny rozwój mięśni i zgubienie zbednego tłuszczu

WHEY premium