SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 miesięcy...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2604
Nie zdręczaj sie tylko ćwicz dalej ostro, rób mase i bedzie spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1740
Ja nierozumiem to jak ty sobie wybierasz co cwiczyc a w tym tygodniu pocwicze klate tak!!??Buahabuahau Ty wez sobie sciagnij jakis plan trenngowy i do pracy bo marnie jeste i nie mow ze przy 188 bicek 39 slabo wyglada bo mam tyle samo wzrostu i jak mialem tyle w bichu to o wiele lepiej wygladalo a wiec nie sciemniaj!!!

Witam w szerokim świecie wąskich ludz:):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
mama 4 dniowy plan treningowy i nie męcze klaty cały czas tylko raz w tygodniu, zrezygnowałem z ławki prostej kosztem innych ćwiczeń na górną partię klatki np. wyciskanie na skosie. I jak macie gadać że nie ma 39 to nie gadajcie nic. A ty widocznie miałeś lepiej wyrzeźbioną rękę niż ja i dlatego wyglądało to lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Słabo ....

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
właśnie wiem że słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8166
No i co tu napisac. Nie bede pisal ze slabo bo juz sam wiesz. Chwalic tez zbyt nie ma za co. Napisze po prosu - obejrzalem zdjecia i pozdrawiam.

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 715 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6580
10 miechow LOL op*****lałes sie rowno a co do bica n/c 39 muhahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 908
Ja po 4 miechach cwiczen 3 razy w tygodniu lepiej wygladam:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
No właśnie u mnie to strasznie z masą ciężko siła idzie jako tako chociaż i tak*****owo ale masa to już wogóle lipa szczególnie klatka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5357
No ****a mac, jedziecie mu, a pewnie sami nie jestescie lepsi. Jak dla mnie ok. Wiadomo, ze nie wygladasz super rewelacyjnie jak 100% kulturysta, ale widac, ze cwiczyles i to sie liczy. Zrob jeszcze 10kg masy miesniowej i dopiero wtedy zabierz sie za rzezbe. Kazdy ma inne uwarunkowania. Znam kolesia co bez treningu wyglada leiej niz wiekszosc z was po 3 latach treningu i nie mowie, ze sie op*****laliscie. Moze i w tym bicu byc 40cm, przeciaz to jego sprawa.

Zycze dalszych przyrostow i na zachete daje soga.

Dominik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie moje plecy

Następny temat

Fotki do oceny

WHEY premium