SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 miesięcy...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
Wiem... chwalić sie nie miałem zamiaru ale akurat cyfrówkę w łapy dorwałem Pozatym za jakiś czas będe miał coś do porównania bo na dysku to by mi raczej długo nie przetrwały zdjęcia (jakiś przypadkowy format ) No a pozatym to co radzicie Dalej na mase oporowo ćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4312
To chyba nie jest 39 w bicu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
A właśnie że jest Bez kitu odnosze wrażenie że tutaj są sami niedowiarkowie. Wahałem sie czy wystawić te zdjęcia, teraz wiem że to był błąd Tutaj chyba każdy oczekuje zdjęcia schwarcenegera u szczytu formy. To że zdjęcia tak wychodzą i że mam masywny biceps bez definicji to nie znaczy że nie mam 39 cm. Tutaj każdy tylko kmini do czego sie przyczepić. Jak internet sie rozwinie i będzie możliwe dotykanie to chyba wtedy będzie możliwe że ktoś dotknie zobaczy i uwierzy, albo nie bo też może powie że sobie z plasteliny dolepiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
fajne nogi, SOG

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2751
Swietne uda. Najszerszy, klata (szczegolnie gora) i barki do kapitalnej renowacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1740
39 w bichu ?!!!!PRZESTAN moj pies ma pyde wieksza od twojej lapy przeciez to nie jest 39 wyglda na 33 gora!!!!!

Witam w szerokim świecie wąskich ludz:):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 819 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8216
taaa napisałem na poczatku ze ten profil mi cos nie pasi ale koles idzie w zaparte

...mam w dupie czy ktos mnie lubi czy nie lubi , swoje mysle swoje mówie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1059
kolejny dreams and fantasy

Jestem klasyczną metodą zrobiony niby normalny a pop******ony MENDA SQUAD SHOW MUST GO ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
Co jest że jak ćwicze właśnie ostatnio klate tylko na skosie to nic prawie góra nie rośnie. A najśmieszniejsze jest to że nogi ćwicze krótko jakieś 2 miesiące. Nie rozumiem tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
A co do 39 to daje słowo honoru i cały profil tak samo jest prawdziwy. Co ja zrobie że ręka przy wzroście 188cm nie wygląda tak jak przy np. 170cm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie moje plecy

Następny temat

Fotki do oceny

WHEY premium