SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 kg w miesiac i kilka dni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
tyle ze ja nierobie na sile tylko na rzeźbę :-] wiec mam trudniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
a ja robie mase i mam tak pośrodku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Ja robie mase i idzie mi sila <lol> ciekawe jak nastepny miesiac pojdzie autorowi postu czy tez mu pojdzie 10kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
a ja juz nawet nie wiem co mam robić :D ćwicze tą klatke i ćwicze i sie zatrzymalem na 95 wszytsko idzie tylko nie klatka heh

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 875
Kojot15 - chyba też powinno być dobrze, ten miesiąc to ćwiczyłem tak bez pomysłu, bez jakiekogolwiek prawdziwego treningu. Od pon zacząłem robić siłę (czyli duże ciężary, mało powtórzeń, bynajmniej tyle wyczytałem). A i zapomniałem powiedzieć, bicepsy wzrosły mi po 2 cm Ale i tak wiem, że jak dojde do jakiś 75 kg to każdy następny będzie udręką

Zmieniony przez - Ochno w dniu 2005-08-10 08:54:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
człowieku !! ty dopiero zacząłeś cwiczyć !! o treningu siłowym to Ty dopiero za rok pomysl jak już Ci niebędzie szła siła !!

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Ochno- nie rob jeszcze treningu silowego poczekaj jeszcze, dopiero zaczeles cwiczyc rob mase, ja doszlem do 120kg i jeszcze nei robilem trningu na sile caly czas cwicze na mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
kojot tobie ta masa jak**** idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 875
Kojot15 - nawet jakbym chciał, to masy za bardzo robić nie chcę... po 1 trenuję zapasy, chcę zostać w 59 kg wadze (mam już 61, ale to brzuszek i się spali ), a do tego trzeba być gibkim i sprawnym. A co do tego zeby nie robić siły - wiem, ale ja nie mam prawdziwej siłowni, i mój jeden ciężar to niecałe 20 kg, drugi 25 kg, a trzeci 38 kg. I ten pierwszy miesiąc (mówie o klacie), ćwiczyłem to sztangą 25 kg, robiłem dużo serii a nie odczuwałem zmęczenia. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi A teraz robię (mówie o klacie) 4x8 (bo tylko na klate walę wielkimi ciężarami, bo póki co, na moją reszte mięśni wystarczają mniejsze ciężary, no i ciężar własnego ciała).

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Ochno- no chyba ze tak , jedno albo drugie, ale mozesz startowac w wyzszej wadze chyba ze pozim juz jest duzo wiekszy to wtedy zonk
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FIM SPEEDWAY WORLD CUP

Następny temat

EKSTRALIGA 2005 - playoff

WHEY premium