SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

103kg - 25 razy panowie - prosze sprawdzic czy poprawnie robione.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
Na siłowni, w której dawniej ćwiczyłem były krążki 50kg HES. Grube walce (prawie 2 razy grubsze od 20kg)

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
"Ostatnio aktywny
56 minut temu"
autor chyba jednak sobie zdał sprawę że te krążki to nie było 45kg tylko 45 funtów i nie chce sie już udzielać, jakie to smutne ;<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
autorze, mógłbyś chociaż przyznać się do błędu, tym bardziej że forum jest anonimowe w jakimś stopniu i nie stajesz przed plutonem egzekucyjnym.. tym bardziej że to tylko pomyłka w ciężarze, nie przejechałeś po pijaku dwójki przedszkolaków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
103 kg to chyba obciążenie łącznie z ławką i wyciskającym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Boooze jak was to boli ... moze faktycznie tam tyle jest on nic nie musi wam udowadniac to ze wy jestescie slabi i tyle razy 100 nie targacie to nie znaczy ze kto inny tego nie moze zrobic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
jakby tam było tyle ile pisze to by sie autor odzywał, a milczy chociaż wchodzi na forum ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Boo moze nie ma ochoty czytac tych waszych durnych komentarzy :)

Zmieniony przez - Devis96 w dniu 2013-03-31 21:18:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Devis nie wierz we wszystko co piszą w internecie bo sie przejedziesz, a jak ktoś wciska taki kit jak autor to nie można milczeć bo aż boli że ktoś na prawdę tam uwierzy że jest tam 103kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Devis96 autor tematu to Twój idol czy jak? Bo nie wiem o co Ci chodzi.
Gość wrzucił filmik, który wzbudza nasze wątpliwości - zobowiązał się je rozwiać, nakręcić film, zrobić Bóg wie co i - i nic. Bardzo ciekawa linia obrony i udowadniania swoich racji . A z Twoich postów wynika, że my jesteśmy gorsi, bo chcemy jakiegoś potwierdzenia. Rozumiem, że jak zaraz wparuje tutaj ktoś z tematem o nazwie "zgwałciłem smoka wawelskiego 25 razy" to też będziesz uważał, że nie mamy prawa żądać dowodu?

Zmieniony przez - Majpa w dniu 2013-03-31 21:30:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Można smoka, lwa, lisa jak bieda
i tylko jeża się zgwałcić nie da
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja siłownia/Dmexe.

Następny temat

rozkminka

WHEY premium