SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

103kg - 25 razy panowie - prosze sprawdzic czy poprawnie robione.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
"Kamilo krazki to bedziesz mial juz jutro."

"200+ bylo na zawodach jakis czas temu ale juz dawno nie probowalem. na tej silowni co cwicze nie ma takiego duzego obciazenia"

to będą zdjęcia tych krążków czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ambitnie chłopak nawet w święta chce iść ćwiczyć ;) oby Ci swoi klucza pożyczyli ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Swego czasu na siłowni miałem typka wyciskającego 120-130 na rozgrzewkę, dlatego jestem skłonny w pełni uwierzyć w Twój rekord, ale... musiałbym zobaczyć te talerze i ich oznaczenie. Nie mówię, że takowe talerze nie istnieją bo pewnie ktoś takie produkuje, tylko chodzi o ich rozmiar są jak by to nazwać - trochę małe. Chociaż patrząc na mój wok 23cm którym można spokojnie robić bica, to jestem skłonny uwierzyć że te krążki mają nawet 50kg

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ja tam nie neguje wyniku, a krazki serio bym kupil jesli tyle waza przy takiej malej objetosci

co do wyciskania to chodzi mi tylko ze nadgarstki sa zle ulozone i beda problemy w przyszlosci + troche slabe zaparcie i zle sie wyciska w skarpetkach

a jeszcze pytanie do autora ile wazysz bo to dosc istotne ? aaa i ile masz lat ?

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Albo nic

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-03-30 13:10:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Oczywiście jeżeli było 200kg na zawodach to 100kg na 25 razy jest jak najbardziej do zrobienia- więc w wynik wierzę bez oporów.Ale fakt że takich talerzy w życiu nie widziałem i chętnie zobacze ich zdjęcie.100kg przy 2 talerzach i gryfie nie olimpijskim to ciekawe.Kiedyś ćwicząc jeszcze w piwnicy miałem talerze 35kg- ale było sporo większe niż te.Dla porównania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
czekam na zdjęcia talerzy bo mnie też bardzo to interesuje, nigdy nawet o takich nie słyszałem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
też chętnie zobaczę te krążki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15431
nigdy w życiu tam nie ma ponad 100kg. Miałem na siłowni krążki po 28kg i były dużo większe.
Nie odbieraj tego, że nie mówię "nie" ale chciałbym jak większość tutaj twardych faktów.
Chyba, że masz krążki z ołowiu np, gdzie gęstość jest o wiele większa niż żelaza

więc podpisuje się jak poprzednicy: czekam na foty, na wadze najlepiej.

Jeszcze nikomu nie zaszkodziło bieganie o 5.50 rano ;)

Treningi o 5.00 rano nie zabiją!

K7L7 na Steam

http://www.tinyurl.pl?TbS5Rap1

http://tnij.com/qq1YU 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1425 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23049
Panowie tych fotek chyba się nie doczekamy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja siłownia/Dmexe.

Następny temat

rozkminka

WHEY premium