SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

103kg - 25 razy panowie - prosze sprawdzic czy poprawnie robione.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
za nic w swiecie nie uwierze ze tam 100 jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Nikt ci nie kazuje w to wierzyc , Tooo ze ty jestes slaby i nie podniesiesz tylu tyle razy to nie znaczy ze ktos inny tego nie zrobi pozdro : ) Aa ja wierze bo u mnie na silce sa krazki po 50kg i wygladaja podobnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Daj fotę tych talerzy, bo też jestem ciekawy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
jw czekam na foto, dziwne że u mnie na siłowni krążki 20kg są podobnej wielkości do tych na filmie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahaha na 90 kg trzeba 8 dziesiątek jak masz sztanke 10 i gdzie to mu znikło?haha ale się kolo ośmieszył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
daj namiar do krazkow to kupie jesli naprawde waza +40kg przy tej objetosci

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Heh mam sam na silowni u sb krazki po 50kg i wygladaja podobnie moze ciut grubsze sa... Booli was tak bardzo ze by tyle nie podniesiecie czy jak he ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
daj tylko namiar na krazki gowno mnie obchodzi ile ktos wyciska

ale te krazki sa wielkosci moich 15kg i chetnie bym je kupil skoro wazą prawie 50

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
nic mnie nie boli durniu po prostu nie wierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
a co do samego wyciskania to autora strasznie musza bolec nadgarstki... ma tak wygiete ze mnie od samego patrzenia boli

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja siłownia/Dmexe.

Następny temat

rozkminka

WHEY premium