SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1000 m-czasy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3063
O Boże, nie wiem czemu zawsze wiara wyolbrzymia się osiągnięcia mistrzów :P chyba chce mieć świadomość że jak przegrała to nie z byle kim :)

NO PAIN - NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
albi666 ale Ty to coś kręcisz.Jak chcesz coś napisać to pisz prawdę a nie wkręcasz i potem że niby Ci sie pomyliło...napisz ile Ty masz a nie piszesz o kims a nawet nie wiesz dokładnie jaki i gdzie miał czas.Zdecyduj sie człowieku pozdro.


Zmieniony przez - Papecik w dniu 2007-11-12 21:31:41

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5764
hehe poje***o mi sie z tym ze na biezni ale na przelaju mial 2:24
i ze mna nie jest najgorzej choc w porownaniu do niego to cienias jestem 2:48(na przelaju) i zeby nie bylo ze znow cos krece ;p ;D hehehe

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
juz mam 3.21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
hahahaha moi qmple z gimnazjum tez biegli w tych przełajach na "1000m" (jeśli to były wojewódzkie) ... to nie było 1000 tylko patrząc po czasach gdzieś z 800-850m , bo prawie wszyscy (nietrenujący) zrobili czasy poniżej 3 minut, a większość ok. 2:40... także wynik 2:24 nie jest żadnym wyczynem...
Na bierzni pewnie biega z 2:50... a mistrzem województwa (zakładam SZSy) nie może być , bo z tego co pamiętam ostatnie na 1000m były w maju i wygrał kolerzka z Agrosu Zamość...

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Ja na początku września jak jeszcze nie było zimno to miałem czas 3:06 a potem to coraz mniej biegałem a teraz tylko raz na tydzień 4km. Dodam jeszcze, że przez połowę wakacji biegałem na 3400 a na 1000 to z 6 razy było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2235
ponizej 3:00 nie pamietam dokladnie czy to bylo 2:54, czy 2:52...
5 km ponizej 20 min biegalem... Ale to bardziej rekreacyjnie niz wyczynowo :) - biegi nigdy mnie nei wkrecily...

...Bądź skałą i rzeźbiarzem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
w poprzednie wakacje gdy sobie biegalem codziennie po 30minut przez jakies poltora miesiaca na koncu zrobilem test na bierzni tartanowej w kolcach, rowniotkie 1000m. czas 2:53 ale gdyby ktos mnie 'ciagnal' znaczy biegl przede mna to z pewnoscia bylo by lepiej o kilka sekund.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59
2,54

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
13 lat - 3:07 (w jednym bucie bo na starcie ktos mi zachaczył i spadł)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie - czy nie za pozno ?

Następny temat

Biegać rano czy wieczorem?

WHEY premium