SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1,5 ROKU NA SUCHARA , OCENA ^^

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
70 kg na taki wzrost to malo widze ze diety nie masz wiec zajrzyj do działu odzywianie o treningu pojecia chyba tez nie masz jak robic trening arnolda i 6 dni w tyg kiedys dzial trening dla początkujacych
P.S mogłeś zakryć twarz bo zaraz bd komentarze typu "ales grozny ale morda itd" w tym tyg tego sie dosc duzo naczytałem

Zmieniony przez - aruss10 w dniu 2010-01-23 11:09:25

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
masuj bo chudo jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Ps. seba parowo odpisałbys na gg sory za offa

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
podanie napisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1973
Ktoś tam wcześniej napisał że mam podać ten trening . Mój półtora roczny trening codzienny składał sie z 12 ćwiczeń które wykonywałem najmniej przez 4 godziny . Oczywiście jak zaczynałem siłke trwał on mnie i mial mniej ćwiczeń , z czasem je dokładałem . Nie chce mi się wymieniać wszystkich bo o którym moge zapomnieć w każdym razie na każdy większy miesien mialem po 2 ćwiczenia . Na biceps np. hantle na stojąco i biceps na gientym gryfie tez na stojąco . Oczywiście wszystko 5 x 8 . Hantle pod koniec robiłem 21,5 KG na 1 hantle . Klatke 66 KG 5x8 . Szczerze mówiąc wole robić Arnolda trening gdyż moim zdaniem tamten był bardziej katujący a efekty z pewnością były mniejsze jak będą po tym . Skoro robil go 7 krotny Mr olimpia to musi to być dobry trening nie ?

Woda może płynąć, albo niszczyć. Bądź wodą, mój przyjacielu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
roz****la mnie mina na przedostatniej fotce xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
SIŁA jest. Masy brakuję skoro wiesz jakie błędy popełniałeś to już jest dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
kazdy organizm jest inny trening arnolda nie wiem Pana Edwarda z okolicznego sklepu co jest 7 krotnym mistrzem picia wina na odległosci 2 m*****
Musisz sam sobie ułozyc odpowiedni trening na forum Ci doradza katowac sie treningiem który robił Arnold ? Moze jeszcze zmienisz nazwisko bo jest 7 krotnym mistrzem albo nie bd walił konia bo on nie wali ?
Kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje dodaj sobie do Arnolda kwestie dopingu
ale jak uwazasz rób co chcesz tylko to jest błędne myslenie

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Dobry gen - który strasznie marnujesz.
o siema aruss


Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2010-01-23 16:15:09

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3374
Rafalsky89 nie obraz sie ale dla ciebie połowa osób na tym forum ma dobry gen

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeżba to zabawa a masa podstawa;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje Fotki oceniajcie! 16lat Staż 3

Następny temat

Rok na domowej siłowni, proszę o oceny.

WHEY premium