SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 kwiecień 2016 - Trenuj z Mistrzem :Sylwek Kaczmarek pakuje ramiona z SFD

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14391

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682



Kolejny program,gdzie będzie okazja zrobić coś dla mięśni ramion-Sylwkowi się udało,pokaże Wam swoja drogę do takiego rozwoju bicepsów i tricepsów.


Termin


2016-04-2016,godzina 11:00



Miejsce :

Słodkiewicz Gym & Fitness

Poznań Os Piastowskie 25



Trening mieśni ramion wielu osobom nie daje oczekiwanych efektów.

Poprzednie programy pokazały jak trenuja tą grupę mieśni Radek Słodkiewicz i Adam Adamski.

Teraz będziemy mieli okazje zobaczyć jak to robi młode pokolenie-Sylwester Kaczmarek jest jeszcze 20 letnim juniorem ale juz ze sporym doświadczeniem i ogromnym potencjałem.






Myślę,że wreszcie zdecyduje go kiedyś maksymalnie wykorzystać i powygrywać kilka zawodów.

Zainteresowani udziałem w tym treningu wrzucają tu swoje zgłoszenie,aktualne zdjęcie i krótkie info o sobie.


Czasu dużo ale pewnie chętnych też nie zabraknie-krótka ,szybka decyzja i można spełnić swoje marzenia : filmu z treningu z mistrzem.


Ponadto -dla uczestników napoje sportowe firmy Activlab ,batony a dla najbardziej aktywnego uczestnika programu specjalna nagroda indywidualna w postaci jednego z produktów firmy All Nutrition

Szczegóły wkrótce .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
mam podobnie, też uważam że zakwasy nie są wyznacznikiem dobrego treningu ale po naszej pompie, tricepsy wymiekaly . Waga w tym tygodniu Pierwszy raz poniżej 100 kg.

trzymajcie kciuki


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Nie za bardzo rzucacie slowami na lewo i prawo? Mistrz?

Potem takie slowo nic nie znaczy jak uzywa sie je wobec kazdego. Ostatnio juz byl Kluszczynski, tez mistrz z prawdziwego zdarzenia.

Dejta spokoj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Mają chłopacy osiągnięcia,są mistrzami i tyle .

Jeszcze juniorzy-większe sukcesy przed nimi.


Jeszcze trochę zdjęć Sylwka-z poprzednich programów
- tu z Kamilem Kluszczyńskim, i forumowiczami.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Siemanko!

Zapraszam do zgłaszania się i na trening!
Piszecie , pytacie , komentujecie teraz mamy okazję spotkać się , porzucać żelastwem i pogadać o wszystkim i o niczym heh
Batony od Activlab są mega hitem! :D Uwielbiam tą chwilę haha

Pozdro!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Sandwich16
Nie za bardzo rzucacie slowami na lewo i prawo? Mistrz?

Potem takie slowo nic nie znaczy jak uzywa sie je wobec kazdego. Ostatnio juz byl Kluszczynski, tez mistrz z prawdziwego zdarzenia.

Dejta spokoj.


Też bym tak napisał , nie czuję się urażony bo do mistrza mi brakuję i nawet z tytułem nie nazwę się mistrzem bo to określenie przypada Szymkowi Ładzie , Emilowi Kaleńskiemu czy Hubertowi Kulczyńskiemu , ale zapraszam na trening i do śledzenia a także na tegoroczne MP :)

Trzeba być pewnym siebie , wychodzić na przeciw i nie ważne czy czujesz się czy nie w necie masz być takim jakim trzeba...
Na żywo w każdym przypadku inna bajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Bo to nie mialo Cie urazic, nie wiedzialem zreszta ze osobiscie to przeczytasz.

Mlody z Ciebie kulturysta jeszcze, calkiem niezly zreszta, mistrz napisal o Tobie Masti, sam pewnie nie czujesz sie z tym komfortowo.

Milego treningu z uzytkownikami SFD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Sandwich16 - teraz to już się wkręciłeś na całego-czyli musisz być na tym treningu i przetestować Sylwka.

Jesteś też 9 lat na forum-trzeba się w końcu osobiście spotkać

A propos tego czytania na forum SFD przez mistrzów-naprawdę wielu czyta Wasze wnikliwe krytyki i oceny.

Nawet za granicami jest to tłumaczone i czytane

Dlatego jak się coś pisze warto pamiętać,że piszecie o osobach istniejących faktycznie


Szykujemy sz Sylwkiem także małą niespodziankę dla forumowiczów,którzy nie pojawią się na tym treningu- myślę ,że w tym tygodniu już to się ukaże-będzie super zabawa :)


Także opiszę dokładnie na jakich zasadach będzie można otrzymać dodatkową nagrodę w postaci supli AllNutrition.

Ale to też pod koniec tygodnia.

Na razie czekamy na kandydatów-już jeden prawie pewny jest .





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 463 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
No tak -rzeczywiście wtedy razem byliście-są na to dowody :) :






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Masti ja nie trenuje kulturystyki, preferuje raczej otwarty hejt srodowiska kulturystycznego glownie w internecie i co bardziej smiesznych w zachowaniu zawodnikow, ale dzieki za zaproszenie

Ekipie zycze fajnego treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REGULAMIN XXX OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW W KULTURYSTYCE I FITNESS SŁUPSK 2016

Następny temat

VII OTWARTE MISTRZOSTWA POMORZA W KULTURYSTYCE I FITNESS, BYTÓW 2016 - RELACJA

WHEY premium