SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

życie w Łodzi

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6898

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
Jak jest w Łodzi?
No to zależy od Ciebie. Zależy gdzie zamieszkasz, z kim się będziesz spotykał, gdzie chadzał itd. W każdym mieście jest dzielnica willi i dzielnica slamsów.
Pensję, o której piszesz zawsze można zwiększyć, gdzieś dorabiając. Czy będziesz miał do tego motywację - znów Twój wybór.
Zresztą pracę można zmienić na lepiej płatną. Piszesz, że zależy CI na pewnym wynagrodzeniu. Otóż nie ma czegoś takiego jak "pewne wynagrodzenie", no chyba, że jesteś piekarzem, grabarzem, księdzem lub finansistą. Wtedy jest pewne. Zawody mundurowe takiej pewności nie dają, przynajmniej nie w dłuższej perspektywie. Sorki za off topa.
A co do łodzi, to zachęcam. W polsce centralnej chyba nie ma lepszego miejsca.

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2236
Łódź wbrew pozorom nie jest jakoś strasznie droga, oczywiście, jak się człowiek dobrze zakręci...mieszkania dość tanie generalnie na Dąbrowie są, więc warto w tym kierunku poszukać, w dobie tesco czy innych 'markietów' żarcie w miarę przyzwoitej cenie można zdobyć, jest gdzie się wybrać na dansy Siłownie, sztuki walki na przyzwoitym poziomie, MPK kursujące w kratkę, czasem wieczorne ganianie za kibicami przeciwnej drużyny się zdarzy. Generalnie dzieje się sporo, każdy znajdzie coś dla siebie

Po pierwsze zwiększ masę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 499
Ja w lodzi mieszkam od 11 lat i polubilem to miasto.
Z wszystkich miast powyzej 500 000 ludzi zycie w lodzi jest najtansze. Fakt centrum jest brudne i zmenelone i przy wrocku czy krakowie wyglada dramatycznie slabo, ale cos za cos.

GTL ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Chyba w Krakowie dawno nie byłeś.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2012-04-05 16:05:36

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja wlasnie wynajmuje lokal w łodzi. 1100 zł za 57m2. Dwa pokoje + aneks kuchenny, mieszkanie odnowione. Okolica, Jaracza i Piramowicza. Średnio w sumie ale daje rade. Wjazd na posesje przez brame na pilota. Nie narzekam W sumie wszedzie blisko itp. Wczesniej mieszkalem w konstantynowie ale tam to jedna wielka rodzina a nie miasto ;]

Kumpel z byłej pracy był klawiszem na smutnej. I jak on to mówił: Patrz z kim tańczysz Dla kilku osadzonych nie był zbyt poblazliwy, i co? :> Wyszli po kilku mcach, on poszedl na dyskoteke Oni tam byli. Wrocil bez zeba i ze zlamanym nosem

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-04-05 23:49:53

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nie chce mi sie czytac calosci
ale tez mieszkam tu od urodzenia
i chu.jem wieje w tym miescie
spieprzaj jak najdalej dla wlasnego dobra

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
mieszkam w łodzi od 6 (?) lat około i nie zgadzam się z rumcajsem^ aka wylliamem
wręcz przeciwnie, mi tu raczej nic nie przeszkadza :)

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-04-07 23:52:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
no ja wlasnie bede musial wyjechac na magisterke, bo na lodzkim medycznym poziom schodzi ponizej zera
wszelkie kursy , ktore robie lub bym chcial- w innych miastach, bo w lodzi nic nie ma
do tego zarobki slabe
i pod tym katem ja patrze
kazdy swoja opinie pewnie buduje na podstawie innych kryteriow
Banan to zadymiarz, jemu lodz pasuje wlasnie z tego wzgledu

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słyszałem że ostatnio szarpał się z jakimiś babciami na przystanku na Gdańskiej , czy to prawda ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep Pittbull na Rzgowskiej

Następny temat

Liny do treningu

WHEY premium