SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŻYĆIE NA KOKSIE ( CZYLI II STOPIEŃ WTAJEMNICZENIA)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12334
ja cwaniakiem? to ty w co drugim poscie chwalisz sie swoja glupota, jak to kogos nie pobiles i jaki kozak nie jestes na bramce.
dorosnij w koncu
EOT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
BCela stare przyslowie mowi : "psy szczekaja karawana jedzie dalej" Mam nadzieje,ze juz skonczyles...A dla poprawy humoru strzel sobie rundke w swojej WYPASIONEJ furze i pokaz jak Ci sie w zyciu udalo.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4264 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18755
gregor --> @

pozdro wszystkim..fajny post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Super post.
W zasadzie tak chyba jest i po to lyka wiele osób nie?
Prosze nie obrażac Marka.Nie macie ku temu kwalifikacji.
O próbę zbawienia swiata nei chodzi choc po lekturze jego postów i ja miałem takie mniemanie.raczej o pokazanie, "odświerzenie" pewnych faktów o których zapominamy lub do których sie przyzwyczajamy i wydają nam ( Wam) sie normalne i jedynie słuszne.
Choć ja np. mam kumpla który na towarze od wieeelu lat, w zasadzie nie ma przyrostów juz na plus
ale jest całkiem normalny, nawet spokojny bardzo o dziwo..i w zasadzie obecnie nic z tego co Marek opisał do niego nie pasuje.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Nie mozemy wrzucac wszystkich koksujacych do jednego worka i pochopnie wyciagac wnioskow ktore dotycza tylko czesci stosujacych saa i to w dodatku w ogromnych ilosciac

Dla przykladu podam swoja skromna osobe:
Saa rozpoczalem stosowac w wieku 28 lat(w tym wieku mialem juz zalozona rodzine; zona,syn,pewne zrodlo dochodu i 6 cyfrowa sume na koncie dlatego nie stosuje saa aby zarobic na zycie),przynajmniej raz w roku poddaje sie specjalistycznym badaniom laboratoryjnym(hormony,profil lipidowy,proby watrobowe itd).
Zalozona diete udaje mi sie przestrzegac w 90 %, nie pale papierosow, alkohol spozywam okazjonalnie,zadnych narkotykow nie stosuje.
Trenuje 3-4 razy w tygodniu do tego 3 razy w tyg aeroby na biezni, 2 x tenis + 1 raz basen.
Cykle ktore do tej pory przeprowadzilem wahaly sie od 6 do 12 tygodni.Leki oslonowe,witaminy,mineraly wchodza w sklad mojej codziennej diety.Staram sie unikac underow i przyjmowac leki dostepne w aptece.Uwazam ze dla wiekszosci nas wystarczajacymi srodkami sa testosteron oraz metanabol-nic tak naprawde wiecej na naszym stopniu zaawansowania nie potrzebujemy.
Co do stanu mojego zdrowia:
Podczas cyklu czy tez po nim nie zaobserwowałem(ja sam oraz nikt z mojego otoczenia) zadnych zmian w psychice, podczas PCT stosuje proviron,od tego momentu spadek libido odszedl w zapomnienie.Wzrost cisnienia tetniczego podczas cyklu jest to wartosc ok 10-20 mmm Hg.
Dlaczego stosuje saa-otoz mobilizuja mnie one do przestrzegania diety,wykonywania ciezkich treningow,przelamywania barier genetycznych.Trenuje bo lubie bardzo wysilek fizyczny i prawie kazdy trening sprawia mi ogromna przyjemnosc.
Moje zainteresowania nie sa zawezone tylko do tematu silowni dlatego tez w kazdym towarzystwie jestem w stanie sie odnalezc i znalezc wspolny jezyk oraz tematy na ktore mozna rozmawiac godzinami.
Wiem takze ze w kazdej chwili jestem w stanie zrezygnowac ze stosowania saa i nic to nie odmieni w moim zyciu(no moze przyrosty,ciezary-beda mniejsze )


Uwazam ze wszystko jest dla ludzi... ale tych ktorzy wiedza co i jak robic aby sobie krzywdy nie zrobic.

Ale mnie wzielo na refleksje...

Marku C. zapraszamy czesciej do dyskusji, poznawanie ciemnej strony mocy dopingu jest nad wyraz wskazane



Zmieniony przez - Aleks w dniu 2006-02-05 12:30:41

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Post mnie sie podobal zawarte w nim argumenty nie dotycza mnie w 100% z czego bardzo sie ciesze.

Fakt jest taki ze koksuje i nie wiem czy nadal to bede robil? Poki nie mam rodziny to moge sobie pozwolic na tak duze wydatki. Chodze do kardiologa i robie pelne badania co 3 miechy lub nawet 2.Ogolnie czuje sie dobrze ale powiem szczerze za mam juz dosc spojrzen osob trzecich ktore sie panicznie boja a ja tak naprawde nie wime czemu??? A z wyrywaniem dziewczyn to mom lekkie problemy dobrze ze mam juz stala kobiete bo mam juz dosc tanich rur a porzadne kobiety nawet boja sie popatrzec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Aleks a jak wyciagles goscia z samochodu i targales go przez pol ulicy zeby mu pokazac znak to jest malo normalne

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
wszystko pięknie, prawie wszyscy się zgadzają, przytakują, tak tak masz racje, koksy są be i co???? wszyscy nadal koksują ile wlezie.

marek.c - przestaniesz brać czy nie możesz sobie pozwolić na to, żeby cie kanar sprawdzał w tramwaju?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
loot tez bys cos wbil

Bóg, Honor, SFD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

środki weterynaryjne - czy mogą je stosiwać ludzie ? (odp)

Następny temat

Meta plus... No wlaśnie zobacz koniecznie...

WHEY premium