SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nabiał na koksie???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
Spotkałem sie z wieloma opiniami na temat spożywania nabilu mleka itp. na koksie jedni mowia ze trzeba drudzy ze nie wolno jak to wogle z tym jest??

Steroids adwenture in progress.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
teoretycznie nabial dla facetow jest ok, kobiety maja mniejsza tolerancje na laktoze i powinny go ograniczac. w praktyce nabial jednym sluzy lepiej, innym gorzej, towar nic do tego nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
ja wiekszosc dziennej porcji białka dostarczam z nabiału.. nie mówie tu o mleku , ale o bialym serze...
nie wyobrażam sobie diety bez tego twarożku hehe
400g-600g dziennie zalezy jeszcze jaką diete stosuje,
ostatnio sie żeźbiłem i odtłuszczałem to 600g

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5126


Sporo tego bialka zjadasz Bubel, ale to wszystko zalezy od masy ciala. Moim zdaniem nabial jest waznym elementem diety, a bialko w nim zawarte jest jak najbardziej wartosciowe. Ja przed chwila spozylem 100 gr + kukurydza + lyzka oliwy. I zaraz nzowu cos musze przyrzadzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
moim zdaniem to lepiej nie przesadzać z serem białym, tak samo ze wszystkim i dostarczać jak najbardziej urozmaicone żarcie.
jednak nigdy nie osiaagnie sie ideału, tzw. warunkow laboratoryjnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
Bubell powodzenia z taka iloscia bialka, skad wy takie przekonania bierzeciez normalnie jakbym czytal wypowiedzi sezonowcow. Nie ma chyba nic glupszego jak tak bardzo obciazac watrobe, nerki. Na redukcji 2-2,5g/kg to jest naprawde duzo. Stare zabobony ze trzeba brac 3-4g/kg na redykcji i ponad 3g na cyklach. Zal mi ludzi trzymajacych sie takiej wiedzy i zal mi ich organizmow.

Daleko od bezczynnosci!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL WINSTROL + METKA!!! Co o Tym sądzicie???

Następny temat

filmik z injekcji

WHEY premium