SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŻYĆIE NA KOKSIE ( CZYLI II STOPIEŃ WTAJEMNICZENIA)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 787
sam sie fakaj złamasie z sąsiedniej klatki:lol:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Aha żeby nie było to jest kolejny głos na: "Nie usuwać!"
Pokasujcie tylko te przepychanki tych dziewcząt tutaj ale topic zostawcie.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9885
A ja dalej nie wiem co post wnosi i co ma na celu? No dobra moze tak byc, ale nie musi. Tak jest, ale nie zawsze. I co z tego ? A do tych co sa za nie kasaowac i nastepnymi czesciami ? Co wam to daje ? Fajna historyjke do przeczytania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
michelx - dlaczego chcesz mi to usunac ? jest wesolo i to tez jest wazne !
Gregor - widze ze sie dobrze bawisz !
ale "mnie mozesz zaufac"
hk - czI jest cienka - dla zupelnych zoltodziobow !
kolega , ktory twierdzi ze powinienam sie nazywac "matka teresa z kalkuty " - gwarantuje ci ze nie pasowaloby to ani do mojej postury (pod 110kg) ani do mojej facjaty ( kanary do mnie nie podchodza - a jak juz podejda to udaje ze ich nie slysze i odpuszczaja - nie chca by sie ludzie z nich smiali)
a co do smiechu - w czIV juz wam usmiechy znikna !
fakt ortografia u mnie nie taka ( nabawilem sie dyslekcji od towaru)
nabawilem sie wileu innych dodatkow ( Gregor czytaj cz IV - polecam , jak napisze ).
a tak konkret - to nauka na wesolo jest potrzeban , chyba nikt mi nie zarzuci ze nudze i jest smutno ?

pozdrawiam i zycze sukcesów
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12334
tak czytam ten twoj topic, uzalasz sie nad soba.. wszystko zrzucasz na sterydy.. a mi sie wydaje, ze po prostu jestes nieudacznikiem, ktoremu nie powiodlo sie w zyciu, i najlatwiej bylo zrzucic to na sterydy.. bo przepraszam, ale skoro jestes taki "stary" a piszesz, ze kanary do ciebie nie podchodza, czyli wynika ze korzystasz z komunikacji miejskiem, to zeby w tym wieku nie miec samochodu i jezdzic miejska to nie sterydy, trzeba miec lep na karku od urodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12334
hehe znalazlem jeszcze jeden twoj topic,
tworczy jestes
tylko nie rozumiem, uwazasz sie za nauczyciela, a w co drugim poscie chwalisz sie ze kanary sie ciebie boja, jak idziesz ulica i szczeniaki powiedza patrz jaki byk to pewnie tez cie to jara, nie sadzisz, ze to troche prostackie i dziecinne? widze kolega ALEXA sie znalazl
cos mi sie wydaje ze jestes kolejnym chlopcem z osiedla, ktory myslal ze sterydy otworza mu wrota do wielkiego swiata, jednak zamiast S-klasy na stare lata przyszlo jezdzic tramwajami, no ale co tam, kanarow chociaz mozna straszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9846
dlamnie sie podoba;] sog

Jesteśmy niewolnikami SAA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
babciacela scisnij ****e i nie ublizej chlopakowi jak go nie znasz. moze to ty masz kompleksy. ja np mam samochod ale nie uznaje tego jako wyznacznik sosu a na jego brak nie narzekam. sciag okulary i zaposc oczy kroplami vizin
jak to prosto byc internetowowym cwaniakiem.

marus masz racje bawia mnie twoje posty. ja jestem/bylem podobny jesli chodzi o antyspolecznosc. kiedys wracalem z bramki z kolezka autobusem nocnym (autem na bramke nie jezdzilem biorac pod uwage duza ilosc osob ktorym krecilem ucho) i spralismy ich bo sie przypiepszyli do 2 lasek i zaczeli je szarpac. a nas nawet nie zapytali o bilet jak sprawdzali to fakt. dostali w******l akurat jak sie autobus zatrzymal i trzeba bylo spieprzac na nogach.

wracajac do mojego bawienia cie przy twoich postach to nie odbieraj tego jako negatyw. poprostu mnie bawia bez urazy do ciebie, chodzi mi o to ze twoja proba zbawienia swiata nie odniesie sukcesu.
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mentorino moja dobra rada: wez sie za jedzenie chlopie a nie za koksy i wez to do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9846
gregor sie nie denerwuj juz dobrze slimaczku ty moj

Jesteśmy niewolnikami SAA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

środki weterynaryjne - czy mogą je stosiwać ludzie ? (odp)

Następny temat

Meta plus... No wlaśnie zobacz koniecznie...

WHEY premium