SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŻELAZNY UŚCISK - czyli jak miażdzyć łapy kolegów

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 329 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9256
a żebyś wiedział, że będę tego używał :] używałem i waliłem seriami po 50 aż nie mogłem ścisnąc... efekt jest i to wyraźny

sogacz

Są starsi , nie ma lepszych !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
Thiago, pompa 91 - dzieki za SOGi abona nie mam wiec nie odbijam. Pozdro dla wszystkich maniakow przedramion oraz dloni bowiem te grupy sa najczesciej widoczne , a dobrze rozwiniete przedramie wiecie sami jak wyglada

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 329 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9256
wiadomo... tylko najlepiej jest trenować przedramie, a ściskacza katować jak jest tak jak mówiłeś nietreningowy...a niektórzy przedramienia nie ćwiczą wogóle bo myślą ze od samego treningu urośnie.... pozdroo0

Są starsi , nie ma lepszych !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
ja przedramie ćwicze codziennie, bo (według Bruce`a Lee) mięśnie przedramion mają dużą gęstość i żeby je wzmocnić trzeba je codziennie "pompować"

"Knowing is not enough, we must apply. Willing is not enough, we must do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
Perro jak dla mnie codziennie to jednak przesada. Co 2-3 dni tak, ale codziennie... wydaje mi sie ze to za czesto. Co na to krzych ??? i inni?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
przesada

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Mnie wystarcza 1 raz w tygodniu. W pozostałe dni przedramiona też dostają w kość bo pracują przy wszystkim, dlatego jak dla mnie wystarcza jeden trening "specjalnie dla nich".

techno_boy - artykuł się przyda, bo przedramię olewa mnóstwo osób, może sam fakt dyskusji na ten temat - nakłoni kogoś do treningu.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ściskanie może sie przydac na wzmocnienie uscisku uważam.
Nie tylko początkujacym.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Coś w tym jest, aczkolwiek ja preferuję wypuszczanie sztangi aż na końce palców przy ćwiczeniu przedramion podchwytem.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
dokladnie krzychu, to moja ukochana wersja katowania przedramion Nachwytem mi jakos wogule nie podchodzi, a podchwytem po opuszczeniu na palce sciska sie sztange a przedramie si epompuje z powtorzenia na powtorzenie... piekne uczucie

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Bicepsa i barków :)

Następny temat

Ile w MC ?

WHEY premium