SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żółwi brzuch

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 138 dni Przeczytanych tematów 304
Panowie pisze do was odnośnie ponieważ nie wiem jak pomóc ziomkowi, chodzi o tzw żółwi brzuch ziomek jest na cyklu teścia 500-600mg tygodniowo, robi ciężkie treningi 4 razy w tygodniu i ma strasznie wydęty brzuch, sylwetka jak na załączonym zdj. Estradiol wszystko pilnuje spożywa napoje energetyczne. Na wasze jest to od gazu czy może coś z dawką testosteronu?

„Nie wydawaj wyroku, zanim nie wysłuchasz przeciwnej strony”.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 138 dni Przeczytanych tematów 304
Sylwetka identyczna do Paula po zakończeniu kariery

„Nie wydawaj wyroku, zanim nie wysłuchasz przeciwnej strony”.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 915 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24466
Pewnie dieta leży... Najlepiej pić tylko wodę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 138 dni Przeczytanych tematów 304
Dodam tylko jeżeli ma to znaczenie ziomek stosuje teścia solo już z dwa lata (był odblok i przerwa) zarośnięty jak niedźwiedź ale figura dramat ręce wszystko ok nawet petarda ale strasznie wystający jest ten brzuch może faktycznie z dietą u niego leży...

„Nie wydawaj wyroku, zanim nie wysłuchasz przeciwnej strony”.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1124
niech poprawi diete, ograniczy jakies syfy typu monster itp, chlanie w weekend lub co drugi, od kad przeszedłem na pudełka pozbyłem sie czegoś takiego a sam tego doswiadczałem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 172 Wiek 49 lat Na forum 185 dni Przeczytanych tematów 5609
Trudno jest diagnozować tego typu problem przez Internet. Powodów może być bardzo wiele - nawet poważnych. Dlatego poradziłbym koledze udanie się do lekarza. Po dokładnym wywiadzie pewnie dostanie skierowanie na USG, być może gastro- lub/i kolonoskopię. Dużo zależy jednak właśnie od szczegółowego wywiadu, bo to może być jedynie efekt estetyczny, a może zwiastować poważne komplikacje zdrowotne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 138 dni Przeczytanych tematów 304
HTZ_fan
Trudno jest diagnozować tego typu problem przez Internet. Powodów może być bardzo wiele - nawet poważnych. Dlatego poradziłbym koledze udanie się do lekarza. Po dokładnym wywiadzie pewnie dostanie skierowanie na USG, być może gastro- lub/i kolonoskopię. Dużo zależy jednak właśnie od szczegółowego wywiadu, bo to może być jedynie efekt estetyczny, a może zwiastować poważne komplikacje zdrowotne.


Przekaże ponieważ sam się tym zmartwiłem ponieważ nie wygląda to dobrze i ciągle albo gazy idą górą lub dołem niech uda się do lekarza najlepiej. Wody też prawie nie pije...

„Nie wydawaj wyroku, zanim nie wysłuchasz przeciwnej strony”.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82762 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699961
To wstaw jego dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 172 Wiek 49 lat Na forum 185 dni Przeczytanych tematów 5609
Może być to kwestia alergii pokarmowej, może być zbyt duża ilość białka w diecie, może być helicobacter, może SIBO, a może wrzodziejące zapalenie jelita albo 10 innych problemów. Wywiad + objawy towarzyszące + badania i będzie jasne. Generalnie wzdęcia nie są czymś normalnym, szczególnie, gdy stan trwa miesiącami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82762 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699961
Najpierw trzeba zacząć od podstaw a raczej tutaj będzie problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11603
Problemem może być również wada postawy np. osłabione mięśnie brzucha, hiperlordoza, problemy z miednicą i inne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Omka + Tura ze skłonnością do gino

Następny temat

Ubite estro

WHEY premium