SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe pytanko o brzuch

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 444
siemanko mam 17latek i brałem metke i urusł mi troche brzuszek :0 co mam najlepiej brac zeby go zlikwidowac !!!

pozdrawiam mrszafa

pozdrawiam mrszafa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie mam 15lat zaczne cwiczyc za rok bo naraziemusze skonczyc trzeci cykl z 300mietkow 40 omek i 100antkow zeby jakos wygladac na silowni jak przyjde cwiczyc, niewiem co to wątroba i te oslonki co to sa w srodku i te no odblokowanie jajec, i ten no mam diete to znaczy jem codziennie pol torebki ryzu bo calej mi sie nie niechce i to co mama zrobi na obIJad no i mam do was takIJe zapytanie co mampowiedziec pielegniarce bo mowi ze mam niedowage a ja jej mowie ze 40kilogramow to itak wystarczajaco zeby przepedzic mlodszych kolegow z piaskownicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
branie tu nic nie pomoze jak nie bedziesz cwiczcy brzucha

nie ma problemow to nie ma przyczyn czy uczuc, przyczyny zawsze sa a uczuc nie ma bez zarzutow....

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
pakman mozesz mi powiedziec czego probojesz gosciowi doradzic cwiczenie tylko brzucha by go zrzucic? jesli teraz ma juz otluszczony to gdy nabierze na nim miesni bendzie to wygladac jeszcze gozej ,proponuje zacznij robic jakies aeroby ,nie ma cwiczen ktore pomoga ci zrzucic tluszcz tylko w 1 miejscu .

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
lol ale za to Ty blosnales aeroby

nie ma problemow to nie ma przyczyn czy uczuc, przyczyny zawsze sa a uczuc nie ma bez zarzutow....

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
a znasz jakis inny sposob na zrzucenie zbednej tkanki tluszczowej? oprocz diety i aerobow?


Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Np. odssysanie-bez cwiczen,bez diety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
cwiczenie brzucha = aeroby ? wiec nie wiem co zes takiego wiecej napisal odemnie. no moze z ta dieta

nie ma problemow to nie ma przyczyn czy uczuc, przyczyny zawsze sa a uczuc nie ma bez zarzutow....

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
mowie o naturalnych sposobach pozbycia sie sadła
nie szukaj dziury w calym

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
kto szuka ten szuka a tak wogole koles widocznie se jaja robi jeden post ze 100 mety wziol drugi chce suplementy brac bo jak uwaza ma 17 lat i duzo testosteronu w sobie i jest za mlody na koks. lol

nie ma problemow to nie ma przyczyn czy uczuc, przyczyny zawsze sa a uczuc nie ma bez zarzutow....

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak pakman chcialbym Cie zobaczyc jak cwiczys zbrzuch areobowo

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
lol palka nei rozumie ?

nie ma problemow to nie ma przyczyn czy uczuc, przyczyny zawsze sa a uczuc nie ma bez zarzutow....

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o rzeczową konsultację:)

Następny temat

Odzywki

WHEY premium