SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz Kaźmierczak - test produktów IHS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10154
widze że nowy produkt sie pojawił PUMP EXTREME miałeś z nim może styczność?? miałem okazje juz kiedyś thermopumpa stosować i złego słowa o nim nie powiem prosty skład ale działanie jak najbardziej pozytywne.

Live By The Gun Die By The Gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
Dobiega okres końcowy moich przygotowań w których w większości posiłkowałem się suplementami IRON HOURSE.\
Moim bezapelacyjnie numerem jeden jest bcaa plus . Takiej odżywki pragnąłem przez całą swoją 24 letnią przygodą z kulturystyką.
Podobną kiedyś produkowała firma SUN ale miałem po niej dość charakterystyczne i nie zawsze przyjemne mrowienie całego ciała a przede wszystkim twarzy. Stosuje to bcaa od kiedy tylko weszło do obrotu i wielu innych moich współtowarzyszy treningowych podłapało temat bo wiecie jak to jest z reklamami odzywek,często są to jakieą badziewiarskie śmieci i ci co je reklamują nie używają ich kompletnie.
W tym wypadku jest inaczej. Świetnie,że są różne smaki więc w ogóle nie może się znudzić i co najważniejsze,jest bez cukru. Używałem jej nawet w dniu zawodów. O innych suplementach napisze w trakcie. W razie pytań prosze sie nie wahać. Planujemy wspólnie zorganizować mój pobyt w Warszawie i tam będzie można się spotkać i omówić więcej szczegółów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756



Łukasz Kaźmierczak został Mistrzem Świata w NAC WORLD BODYBUILDING & FITNESS CHAMPIONSHIP 2013


Tutaj możecie zobaczyć jak się przygotowywał :





Serdeczne gratulujemy,
Iron Horse Series Team



Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2013-06-01 23:21:38

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756


















[img]https://fbcdn-sphotos 

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
gratulacje!! Znajomi są grubo zaskoczeni Twoją formą!! Sam chwilę się przyglądałem czy te zdjęcia to z Tobą czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
wrzucilem ostatnio przed treningiem high kicka bo potrzeowalem cos innego i poczulem wieksza wytrzymalosc na treningu zwalaszcza w te upalne dni,kondycyjnie mnie wspomogl i odczowam szybsza regeneracjje po teeinigu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
Zmiksowałem Bcaa Plus z wychłodzona żelatyna zieszna z Loe Mineral Carb z Mr Big i jest super deserek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Wszystkiego Najlepszego w dniu urodzin!

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Zdrówka i Sukcesów !!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756


Iron Horse Series Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY IHS- Dla chętnych.... zasady prowadzenia, profity...

Następny temat

Już za kilka dni kolejna rywalizacja IHS 50/50

WHEY premium