SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenie po złamanej ręce?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1005
Mam 14 lat i złamałem sobie obie kosci przedramienia lewego z przeniesieniem.Po jakim czasie od zdjecia gipsu bede mógł trenować????????/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Daj spokój, ja miałem chyba z 10 lat temu złamany kciuk, do dzisiaj mnie boli jak naparzam w worek.Ale to jest przypadek szczególny, bo mi schrzanili go przy nastawianiu -> ofiara błędów lekarskich jestem.
Z drugiej strony w pół roku po pęknieciu kości w łydce mogłem już normalnie trenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
odpuśc sobie na jakis dłuższy okres czasu, dopiero co zdjąłeś gips więc kości nie są jeszcze do końca zaleczone. bierz witaminy, jedz produkty zawierające dużo wapnia.

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a jak szybko powrót po naderwaniu wiązadeł w kolanu ?? hrhrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2181
jak sobie naderwales wiazadla w kolanie to nie szybko wrocisz, po za tym przy wiekszym wysilku noga cie bedzie bolec, nie ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
też mi pocieszenie hrhrhr od stycznia nie kulam na treningi ale męćze noge w domu nie wytzrymuje tak już jest a na treningi to zobaczymy jak zakończe rehabilitacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
na pociechę zrób obchód w tradycyjnych, nasz nowy młody i gorliwy rozwija swą radosną twórczosć na coraz wieksza skalę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
widziałem widziałem ale ja jużodbijam od niego hrhrhr mozę w końcu ktoś czerwony albo elitarny go uświadomi bo ja nie mam siły zeby mu wkleićlinki nawet do temató hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Od tego jest elita, niwix. najlepsi synowie narodu, tzn nasi bezcenni moderatorzy i doradcy . A nie takie pospólstwo jak my, szarzy abonenci .

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2005-02-25 12:48:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
szarzy to nie niebiescy i własnie abonenci ale Olek nie chce Kosa sie wypiera bo niby sie uczy , więc chłopak będzie żyłw błogiej nieświadomości )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 879
jak długo miałeś gips??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

combat fight champion

Następny temat

Ankieta

WHEY premium