SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia w plenerze i nie tylko

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Fajnie:) Czasami jak pójdę gdzieś biegać nie mam inwencji twórczej, żeby urozmaicić mój trening, to na pewno mi trochę pomoże. Dzięki

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Fajnie że temat się podoba i ludzie go odwiedzają. Pamiętajcie że każdy tutaj może wrzucić swoje pomysły i podzielić się nimi z innymi userami. Tak więc śmiało panowie i panie

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
Zimą ograniczam się do joggingu i 2 razy w tygodniu 10 sprintów do celu, przy mecie 10 powtórzeń dowolnych ćwiczeń (pompki, sprawle), powrót truchtem do startu i powtórzenie obwodu jeszcze 9 razy.

Dzięki za tipy, na pewno wdrożę to do swojego tygodniowego piekła ;) Ale dopiero jak temp. będzie wyższa niż 5 stopni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2066
Ogólnie świetne pomysły :), Mi najbardziej spodobało się ćw 6, z hakami bokserskimi, wplote do treningu domowego ; )

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1425
Scorpion, na co są ćwiczenia nr 1 i 6? w czym one pomagają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
super temat. miałbym pare pytań :

1."do tego stopnia że możemy przebiec 40minut dobrym tempem"-co według Ciebie znaczy dobrym tempem?

2.cwiczenie nr 7 z półsztangą- nie lepiej załozyć mniejsze obiążenie i robić powtórzenia zdecydowanie dynamiczniejsze i szybsze?czy to poprostu zalezy od naszego celu treningowego?

3.cw. nr8 ile kg wazy ta piłka lekarska?

4. cwiczenie nr6-widziałem takie w rocky balboa 6 heheheh co to właściwie daje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Scorpion, na co są ćwiczenia nr 1 i 6? w czym one pomagają?
1 ćw. w treningach na siłe eksplozywną jest sporo skakania po drabince w różnych wariantach , ja znalazłem również coś takiego i sie sprawdza dobrze. Spróbuj sam ocenisz.
ćw 6 wyrabia w pewien sposób moc w tym uderzeniu. Mnie przy okazji nauczyło wrzucania siły z nóg a nie klepania samą ręką.

1."do tego stopnia że możemy przebiec 40minut dobrym tempem"-co według Ciebie znaczy dobrym tempem?
dobre tempo średnio 2 kroki na sekunde bez "świńskiego truchtu" czyli bez krótkich kroków

2.cwiczenie nr 7 z półsztangą- nie lepiej załozyć mniejsze obiążenie i robić powtórzenia zdecydowanie dynamiczniejsze i szybsze?czy to poprostu zalezy od naszego celu treningowego?
Proponuje dobrać taki ciężar żeby 10 powtórzeń zrobić i by nie szło za lekko. Przy większym ciężarze już musi pracować całe ciało bo sama łapa dawno by wysiadła więc też wymusza on dobrą pracę (oczywiście nie przesadzać)

3.cw. nr8 ile kg wazy ta piłka lekarska?
Ta którą ćwiczę waży 3kg gdyż była kupiona z myślą o treningu po operacji barku więc nie mogłem tutaj szaleć. Co nie zmienia faktu że również dobrze się ćwiczy tym ciężarem.
Tak więc od 5 kg -8kg będzie ok. Ewentualnie zainwestuj w kule, idź na łąki i baw się w kulomiota

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super! SOG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
super Podobną trasę ostatnio biegłem z kumplem.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co pijecie?

Następny temat

Plan na rozciąganie

WHEY premium